מלון מטיילים מטולה

בקצה רחוב הראשונים במטולה שוכן לו מלון מטיילים מטולה. המלון הוקם בשנת 1936 תחת השם 'המבריא' ונועד כבר אז לשמש את אנשי העיר שחיפשו אויר נקי ונוף הרים. במשך 77 שנים ניהלה משפחת גולדברג הוותיקה את המלון

קרא עוד
פלאזה נצרת עילית

מלון פלאזה נצרת עילית ניצב במרומי גבעה מעל ציר התנועה שחוצה את העיר נצרת עילית לעיר התחתית נצרת ומאפשר לחוש ולהרגיש אווירה של חו"ל ממש כאן מתחת לאף. מכל חלון בחדר משקיף נוף פנורמי מרהיב של העיר העתיקה בנצרת, גגות הרעפים, הסמטאות המתפתלות, הכנסיות וצריחי המסגדים. מנקודת תצפית שכזו תרגישו על גג העולם ותנשמו אוויר הרים צלול כיין.

קרא עוד
מלון רימונים

עכו היא עיר מדהימה, ובעלת היסטוריה מפוארת. בתקופה זו היא נמצאת בתנופת פיתוח אדירה, והסימנים לכך ניכרים בכל עבר. עשרות אנשי תקשורת הוזמנו על ידי משרד התקשורת של דניאלה רייבנבך לארוחת צהרים משובחת במלון רימונים חוף התמרים, ולסיור מודרך בכמה מהאטרקציות התיירותיות שמציעה עכו לתיירים.

קרא עוד
מלון דויד טאואר

הגענו לשם בצהרי יום, ונכנסנו עם המכונית אל החניון המיועד לאורחי המלון. משם עלינו במעלית אל הלובי. כבר כשנפתחה דלת המעלית התגלה לעינינו עיצוב מרהיב, רצפת המעלית מעוטרת בתחריט אוריינטלי, ותמונה של נסיך ונסיכה לבושים בסגנון מזרחי של פעם על דופן המעלית

קרא עוד
מלון פסטורל

נסיעה של כשעה וחצי מחיפה הביאה אותנו לכפר בלום, שבו שוכן מלון פסטורל. הדרך היתה נעימה והתנועה זרמה במהירות. בדרך הבחנו בכלים חקלאיים גדולים שרופים, שהזכירו במשהו את המשוריינים הפגועים בדרך ההיסטורית לירושלים, אבל כאן הם נשאו שלטים שזעקו "טרור חקלאי".

קרא עוד