תיאטרון חיפה מציג: הכתובה

עיבוד בימתי חדש לקומדיה הידועה של אפרים קישון שנכתבה בשנת 1959. עלילה המחזה 'הכתובה' מתרחשת בשנות ה-60 ומספרת על אלימלך ואשתו שפרה, חברי קיבוץ לשעבר

קרא עוד
משחקי המילים של ראט

גולשי הפייסבוק למיניהם שנ מנים עם חבריו של העיתונאי ועורך הספורט החיפאי דויד ראט, מתקשים להתעלם מההלצות והחידודים שהנ"ל מעלה חדשות לבקרים.

קרא עוד
אורה חיים, יקירת העיר חיפה

בוקר אחד, התקשרה אל אורה חיים גיסתה ובירכה אותה במזל טוב. אורה התפלאה, שכן יום הולדתה כבר חלף עבר לו מזמן, וכך התבשרה שהברכה נועדה לכבוד זכייתה בתואר 'יקירת העיר חיפה'. "גם זה הפליא אותי," מספרת אורה.

קרא עוד
אודיטוריום: יוסי בנאי ותזמורת המהפכה

המופע החדש בסדרת המהפכה של האופרה הישראלית מוקדש לאמן שהפך לאגדה עוד בחייו: יוסי בנאי היוצר, הזמר, השחקן והקומיקאי, חתן פרס ישראל ומגדולי אמני הבמה.

קרא עוד
דרישת שלום מירדנה והילה

השבוע, במהלך סיבוב ההופעות הגדול של ירדנה ארזי ברחבי הארץ, היא הגיעה לתיאטרון הצפון, ואירחה את הזמרת הילה הררי (כוכבת הילדים המצליחה מהצמד סוזי והיללי וזמרת אהובה בפני עצמה) לביצוע משותף לשיר "דרישת שלום".

קרא עוד
מייק בורשטיין פוגש את הסימפונית הצוענית של בודפשט

הזמר הבינלאומי מייק בורשטיין יגיע אל חיפה והקריות במהלך חודש נובמבר, ויופיע עם התזמורת הצוענית של בודפשט, הידועה גם בשם "100 הכנרים הצוענים". בתוכנית: פניני מוסיקה קלאסית וקטעים ידועים של פולקלור יהודי וצועני בעיבוד מיוחד של התזמורת. מייק ישיר בעברית, אנגלית, אידיש והונגרית.

קרא עוד
חוזה המדינה, הגירסה הספרותית

"תמיד תהיתי מהם המניעים האמיתיים של פוליטיקאים שמסתתרים מאחורי כל הגינונים הכביכול ממלכתיים, ואם כבר פוליטיקאים

קרא עוד
קולנוע ישראלי בפסטיבל הסרטים הבינלאומי ה-38 חיפה

חגיגה בחיפה. כבר 38 שנים מעיר הפסטיבל את חיפה היפה ומכניס בה אווירת פסטיבל, מוציא המוני תושבים מבתיהם, סוחף לכאן שוחרי קולנוע ותיירי פנים מכל רחבי הארץ, ומעניק זריקת מרץ למרכז הכרמל, שמשנה לשנה דועך ומאבד את קסמו ואת מרכזיותו. עד שמגיע הפסטיבל, ואז הוא מתעורר לעשרה ימים של כיף.

קרא עוד
מפגש פסגה של מוסיקת הבלוז בישראל

סנסציית הרית'ם אנד בלוז CASTRO COLMAN הידוע בכינויו "Mr Sipp” מג'קסון מיסיסיפי ארה"ב, מגיע לישראל ל-2 הופעות בלבד עם גיטריסט הבלוז המוביל בישראל אנדי ווטס.

קרא עוד
פסטיבל הסרטים הבינלאומי ה-38 חיפה

כ-150 סרטים יוקרנו בפסטיבל במהלך חוה"מ סוכות, בין הימים 8-17 באוקטובר 2022. חגיגה של קולנוע, אווירה של פסטיבל. הישר מפסטיבל ונציה

קרא עוד
ברק גרוסברג: תודה גם על הכישלונות

יש לי סימפטיה אישית למשפחת גרוסברג התל אביבית. אב המשפחה, עו"ד שאול גרוסברג, היה האמרגן והמפיק של המון אמני ולהקות רוק בשנות ה-70 וה-80,

קרא עוד
חנויות מוזיאוני חיפה מעתה גם כחנות מקוונת

חדש! חנויות מוזיאוני חיפה המוכרות והאהובות, מעתה גם באינטרנט. לקראת חגי תשרי תוכלו כבר לרכוש את המוצרים הייחודיים של חנויות מוזיאוני חיפה

קרא עוד