מכתבי האהבה של מונמארטר / ניקולא ברו / כנרת זמורה

מכתבי האהבה של מונמארטר

ניקולא ברו / כנרת, זמורה   

ז'וליאן אזולאי הוא סופר צרפתי המתמחה בקומדיות רומנטיות. כשאשתו האהובה אלן מתה בגיל 33 בלבד, הוא נשאר לבד עם בנם הקטן ארתור ושוקע באֵבל עמוק. אבל אלן הייתה אישה פיקחית. לפני מותה ביקשה מבעלה שיבטיח לכתוב לה 33 מכתבים, אחד לכל שנה בחייה. חצי שנה אחרי הלוויה מתחיל לבסוף ז'וליאן לעשות זאת, ולהפתעתו מוצא בכתיבת המכתבים נחמה מסוימת. את המכתבים טומן ז'וליאן בתא סודי בתוך המצבה, הנמצאת בבית העלמין המפורסם של מונמארטר בפריז. אבל יום אחד הוא מגלה שמכתביו נעלמו. האם החליטה אהבת חייו לשלוח לו אות מהעולם הבא?

למרות שז'וליאן לא מאמין שהחיים יחזרו אי פעם להאיר לו פנים, משהו נפלא עומד לקרות. דרך הרחובות הצרים של פריז, על פני הביסטרו עם חזית העץ האדומה ברחוב גבריאל, ועד לבית הקברות של מונמארטר עם מלאכי האבן היפים, אנחנו מגלים יחד עם ז'וליאן שניסים יכולים לקרות, ויותר מכך — אהבה יכולה להפתיע במקומות הכי לא צפויים. 

ניקולא בארו נולד בפריז, למד שפות וספרות בסורבון, ועבד בחנות ספרים בגדה השמאלית בעיר. זהו ספרו החמישי. ספרו הקודם, המרכיבים הסודיים של האהבה, תורגם ל־34 שפות והיה רב־מכר עולמי. עד כה נמכרו יותר מֿ־2.2 מיליון עותקים מספריו ברחבי העולם.  

220 עמ', 98 ₪.