חנויות מוזיאוני חיפה מעתה גם כחנות מקוונת

חנויות מוזיאוני חיפה מעתה גם כחנות מקוונת

לקראת חגי תישרי חנות מקוונת חדשה של מוזיאוני חיפה ## מתנות מקוריות לחג עם פרטי עיצוב, עבודות יד, מתנות לילדים ועוד ## לכבוד ההשקה, 20 אחוז הנחה על כל המוצרים 

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

סט ספלי קלימט צילום: קסניה קולסניק

חדש! חנויות מוזיאוני חיפה המוכרות והאהובות, מעתה גם באינטרנט.

לקראת חגי תשרי תוכלו כבר לרכוש את המוצרים הייחודיים של חנויות מוזיאוני חיפה, המחברות בין עולם העיצוב לעולם האמנות, גם מהכורסא.

בחנות המוזיאון המקוונת תמצאו את המוצרים המוכרים מחנויות מוזיאון חיפה לאמנות, המוזיאון הימי הלאומי ומוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית - פריטי עיצוב, מוצרים יחודיים מיפן, מוצרים בלעדיים של אמנים נחשבים בארץ, תכשיטים ועוד.

לחנות המקוונת של מוזיאוני חיפה ניתן להיכנס דרך:  https://shops.hms.org.il/

החנות המקוונת של מוזיאוני חיפה נחנכת בימים אלה לאחר תקופת הרצה. לרגל הפתיחה ולפני חגי תשרי הטבת 20% הנחה על כל מוצרי החנות. ההטבה תקפה עד סוף חודש אוקטובר.

ספר פופ אפ בנושא גינה. צילום: קסניה קולסניק

גם החנויות במוזיאונים עצמם, חנויות הקונספט של מוזיאוני חיפה, ממשיכות לעמוד כמובן לרשות קהל המבקרים: 

בחנות מוזיאון חיפה לאמנות ששודרגה ממש לאחרונה - ניתן למצוא פריטי אמנות ייחודיים, רפליקות של אמנים ישראליים, פריטי עיצוב אמנותיים שמחברים בין האמנות לתרבות העיצוב המתפתחת בשנים האחרונות ועוד.

בחנות מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית במרכז הכרמל, האהובה במיוחד, תוכלו לצאת לחוויה יפנית אמיתית ולרכוש מוצרים הקשורים לתרבות יפן ולאמנות יפן.

חנות המוזיאון הימי הלאומי מוקדשת כמעט במלואה לילדים. בה תוכלו למצוא משחקי חשיבה, פאזלים, ספרים ועוד המון פריטים שהופכים את זמן האיכות המשפחתי לחוויה ימית.

מרבית ממוצרי חנויות מוזיאוני חיפה נמצאים בחנות המקוונת נחנכת כאמור בימים אלה, והם נמצאים במרחק של קליק אחד!  

מנכ"ל מוזיאוני חיפה יותם יקיר: "אנחנו מאד מאמינים בחנויות שבמוזיאונים שלנו ועכשיו גם באון-ליין. יש בהן מוצרים ייחודיים שקשה למצוא במקומות אחרים. החנות המקוונת שאנחנו חונכים, היא חלק מהמאמץ שלנו, כל העת, לשפר את איכות השירות ואת חווית הביקור ולעמוד בשורה אחת עם מוזיאונים מובילים, בארץ ובעולם".