זה לא פרדי מרקורי, זה מרק מרטל

זה לא פרדי מרקורי, זה מרק מרטל

מרק מרטל, הזמר האמריקאי שקולו שימש בקטעי השירה של פרדי מרקורי בסרט "רפסודיה בוהמית", חוזר לישראל, ויופיע כאן אצלנו, בהיכל הקונגרסים בחיפה ב-27 ביולי ## והוא באמת מדהים!!

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת


צילום: Shooting Stars

מרק מרטל, הזמר האמריקאי שקולו שימש בקטעי השירה של פרדי מרקורי בסרט "רפסודיה בוהמית", חוזר לישראל בפעם השלישית עם להקת המחווה ל-Queen - ויקיים שתי הופעות, הראשונה ב-27 ביולי בהיכל הקונגרסים בחיפה.

מרטל כבר הופיע בישראל ב 2019 ו 2021 עם ההרכב The Ultimate Queen Celebration, כשכל הכרטיסים להופעות אלו נמכרו מראש, בהופעות הוא ולהקתו מבצעים סט ארוך במיוחד של כל להיטי הלהקה, כשמרטל מפליא בביצועים זהים כמעט לחלוטין לאלו של פרדי מרקורי ז"ל, כאלו שהפתיעו והפכו למעריצים גם אמני ענק כמו סליון דיון - שדמעה כששמעה אותו שר Queen בפעם הראשונה.

מרטל בן ה-44 נבחר ע"י חברי להקת Queen בזמנו להיות הסולן של הרכב המחווה הרשמי של הלהקה, ולאחר מכן גם נבחר על ידם לשיר את קטעי השירה של פרדי מרקורי בסרט "רפסודיה בוהמית", בשילוב עם קטעי המשחק של השחקן רמי מאליק שגילם בסרט את מרקורי.

צילום: אלון לוין

הביצועים שלו לשירי הלהקה שהועלו ליו טיוב הגיעו לעשרות מיליוני צפיות, והדהימו מורים לפיתוח קול בכל העולם בשל הדמיון הבלתי נתפס שלו לפרדי.

מכירת הכרטיסים לשתי ההופעות החלה. שתי ההופעות יתקיימו בישיבה ומחירי הכרטיסים נעים בין 209 ל 499 ש"ח, לפי מיקומם באולם.

כרטיסים:
https://queenmartel-israel.co.il/