עסק עם חיפאיות: מכישלון להצלחה מסחררת

מכישלון להצלחה – "עסק עם חיפאיות" בצעד מעורר השראה עבור נשות העסקים החיפאיות, בערב קהילה מרגש ## הרצאה מעוררת השראה של לינוי בר גפן: "ללמוד לקום", וגם "ערב כישלונות", בו יספרו המשתתפות איך הפכו כישלון להצלחה ## יום רביעי, 12.7.23, בשעה 18:30

יורם מארק-רייך

אתר כדאי לדעת

"עדיף כישלון מפואר מחלומות במגירה", שר דודו טסה וסיפק משפט אלמותי על היחס שבין הצלחה לכישלון. בכך בדיוק תעסוק "עסק עם חיפאיות" ביום רביעי, 12.7.23, כאשר תקיים ערב קהילה מרגש ומיוחד במינו עבור נשות עסקים חיפאיות. 

בתוכנית: ההרצאה מעוררת ההשראה "ללמוד לקום" של לינוי בר גפן וגם "ערב כישלונות", בו הנשים המשתתפות יחשפו הכל על הכישלון המפואר שלהן, שהפכו בכוחות עצמן להצלחה מסחררת. 

הארוע "ערב כישלונות מפוארים" הופק על ידי "עסק עם חיפאיות", שיתוף פעולה בין ויצו חיפה לבין "העמותה להעצמה כלכלית לנשים" - ויתקיים כאמור ביום רביעי (12/7) ב-18:30 ב-Mindspace, עופר חוף הכרמל. 

בהרצאתה תתמקד לינוי בר גפן בתשובה לשאלה - מה תעשו אם יום אחד תיאלצו להתמודד עם משבר שיש לו התחלה אבל אין לו סוף? 

בר גפן פורסת תכנית פעולה להתמודדות עם אירועי קיצון, וחולקת תובנות על יציאה ממשבר לצמיחה, המתבססות על ניסיונה האישי והמקצועי. 

האירוע נועד להוות במה לבעלות עסקים ללמוד זו מניסיונה של זו. במסגרת החלק הראשון נתעמק בנושא הטאבו של כישלון, ובעלות העסקים יחשפו כיצד התגברו על הכישלונות שלהן עד כדי הצלחה. הדיון הגלוי והמאיר הזה מבטיח להיות הזדמנות נדירה ללמוד מהטובות ביותר בעולם העסקים החיפאי שלכל אחת, סיפור כישלון וניצחון ייחודי משלה. 

Mindspace היא חברה גלובלית של חללי עבודה גמישים, המציעה מתחמי עבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר לתאגידים בינלאומיים, לעסקים קטנים ולסטארט-אפים. Mindspace פותחת את פעילותה בחיפה החודש, וכחלק מפעילות הקהילה העסקית, מארחת את נשות העסקים של חיפה ומבטיחה עוד הרבה פעילויות קהילה מגוונות ושלל הטבות לכלל בעלי ובעלות העסקים בחיפה. 

טל מנצור, Mindspace: "זוהי חברה גלובלית, שכיום יש לה יותר מ-40 סניפים ב- 20 ערים ו-7 מדינות. בתור חיפאי, וכמי שמחובר לקהילה בחיפה, אני נרגש לפתוח את המתחם החדש במת"מ, ורואה בו בית להזדמנויות עסקיות וחברתיות". 

ורדית דוזלר טנג'י, מנהלת ויצו חיפה: "אני גאה במועדון העסקי שבנינו, "עסק עם חיפאיות", שנותן את כל הבמה לנשות העסקים החברות בו, ולאחר שנה מהקמתו, המשתתפות בו מרגישות מספיק בטוחות לא רק לדבר על ההצלחות שהן חוות אלא גם על הכישלונות שחוו בדרך. זהו ערב מרגש ומעצים מאוד! שכל בעלת עסק חייבת לקחת בו חלק". 

אורלי קלימשטיין, העמותה להעצמה כלכלית לנשים: "אנו מאמינות שבאמצעות שיתוף בכישלונות שלנו ולמידה האחת מהשנייה, כולנו יכולות להפוך לבעלות עסקים ומנהיגות טובות יותר. זוהי מטרת העמותה מיום היווסדה בשנת 2000 בחיפה, להכשיר וללוות נשים מכל הגילאים וחתכי האוכלוסייה בארץ, ולהפוך את כישוריהן (כמו גם את כישלונותיהן מהעבר) לפרנסה, באמצעות הקמה וניהול עסקים קטנים במגוון תחומים". 

* התכנסות מהשעה 18:30 בערב. 

* הכניסה בעלות סמלית של 55 ₪. 

* נדרשת הרשמה מראש, בקישור: http://eventbuzz.co.il/ucleh

* לשאלות נוספות ניתן לפנות גם לטלפון: 04-8234354 ויצו חיפה.


*ניתן להירשם גם באמצעות סריקת ה QR