ליליאן ברטו: מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל... עצמך???

ליליאן ברטו: מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל... עצמך???

ארגון 'מורל האימהות והמשפחה' הזמין השבוע נשים (בלבד) למופע "חוצפה שלא תיאמן" עם קפה ועוגה ## המופע התקיים בבית נגלר בקריית חיים במחיר מסובסד, והגיעו אליו מאות נשים שנהנו מסיפור חייה של ליליאן ברטו 

אתר כדאי לדעת


השחקנית ליליאן ברטו. צילום: עדי אורני 

השבוע התקיים בבית נגלר מופע הסטנד-אפ של השחקנית והקומיקאית ליליאן ברטו - "חוצפה שלא תיאמן", בו היא פרשה בפני הקהל שרשרת סיפורים מותחים, מצחיקים ומרגשים מחייה, שכמו נלקחו מסיפורי הרפתקאות. 

לדברי עדי מעוז, 44, מקריית ביאליק, מפיקת אירועים ומתמחה בגיוס משאבים לארגונים: "מאוד התחברתי לרעיון שמאחורי ארגון 'מורל האימהות והמשפחה'. כאמא ל-3 ורעיה שהיא גם עצמאית אני יודעת כמה שזה חשוב מדי פעם להרים את הראש. ולדעת שיש גוף שחושב על זה ודואג לי ולמורל שלי גרם לי לרצות להיות חלק. אז בתור התחלה ניצלנו את הניסיון שלי והבאנו את המופע המדהים הזה של ליליאן ברטו שזו פעם ראשונה שהוא יוצא מגבולות "הבימה" ומגיע אלינו לצפון." 

מדובר בקומדיה סוחפת, שהיא מגוללת על הבמה במשך שעה וחצי וההנאה ממש מובטחת. העלות מסובסדת כדי לאפשר לכל מי שרוצה להגיע לעשות את זה. 

הארוע בבית נגלר היה הראשון בסדרת אירועים שהארגון לוקח על עצמו לייצר בכל חודש להעלאת המורל.  


השחקנית ליליאן ברטו במופע. צילום: ים עמיר 


כדאי לדעת / ארגון מורל האימהות 

זהו ארגון א-פוליטי ללא מטרות רווח, המקדם ערכי סובלנות, שיתופיות ואחדות ומסייע ליצירתם בחברה הישראלית. 

הארגון פועל למען כלל האוכלוסייה, דרך עשייה התנדבותית, חברתית ,במטרה לתת מענה לאימהות ומשפחות. מטרת הארגון להפוך לאבן שואבת במתן ערכים חברתיים חיוביים, גיבוש ועזרה קהילתית הן ברמה המוראלית לכלל החברה והן במתן סיוע וקידום של אוכלוסיות מוחלשות, כאמצעי ליצירת חוסן חברתי ואיחוד. 

הארגון החל את פעילותו באזור הקריות בצפון כפיילוט במטרה להרחיב את פעילותו בכל רחבי הארץ דרך גיוס שגרירים מתנדבים הממשיכים את ערכי הארגון והרחבת מעגלי ההתנדבות והעברת ערכי הארגון למשפחות רבות. 

הארגון פועל בהתנדבות מלאה, ומגייס אנשי מפתח, ביניהם משרד היח"צ של לימור כרסנטי, לפתח את האג'נדה הארגונית והעשייה המרובה במטרה ליצור חברה שוויונית ככל הניתן.