בואו לצפת! מופע מחווה ללאונרד כהן

בואו לצפת! מופע מחווה ללאונרד כהן 

ביום שלישי, 12 ביולי, בשעה 21:00, יגיעו קובי פרחי ואביב בכר לצפת עם מופע מחווה ללאונרד כהן ## המופע הינו חלק מאירוע חגיגי לרגל תחילת פעילותה הרשמית של עמותת "circles of giving" 

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

קובי ואביב. צילום: Gaya's photos 

בתאריך 12.07.2022, יום שלישי, בשעה 21:00, יגיעו לצפת קובי פרחי ואביב בכר, עם מופע משותף. המופע יכלול את השירים האהובים של לאונרד כהן, ושני היוצרים הייחודיים הללו יוצקים לתוך המוזיקה את כל גווניהם השונים, ומתחברים לערב אינטימי אקוסטי ומרגש. 

המופע הינו חלק מאירוע חגיגי לרגל תחילת פעילותה הרשמית של עמותת "circles of giving" – מעגלי נתינה. קובי פרחי, סולן ומייסד להקת המטאל הבינלאומית אורפנד לנד, ואביב בכר, יוצר ישראלי עצמאי מוכר, הן  בדרכו העצמאית והן בשנים בהן שיתף פעולה עם הדס קליינמן, חברו להעלות מחווה לאמן האהוב עליהם ועל רבים אחרים בכל רחבי העולם - לאונרד כהן. 

בדרך כלל אנו רגילים לשמוע את קולו של קובי משתלב היטב במטאל המתוחכם של להקתו עתירת הווליום והכסאח, אבל במופע הזה מתאפשרת לו היכולת לשיר בעדינות. אביב הוא מוזיקאי שנגינתו ושירתו הן בעלות טביעת אצבע מוזיקלית ייחודית, והשילוב של שניהם יוצר ערב חד פעמי לכל מעריצי לאונרד כהן ובכלל. 

לינק לרכישת כרטיסים: https://eventbuzz.co.il/mgnvq 


כדאי לדעת / מעגלי נתינה

מעגלי נתינה היא קהילת השראה חדשנית בצפת, שמייצרת קשרים בין אנשים, בין מי שזקוק למי שמעניק. עוצמת המעגל היא בכך שנתינה היא מתנה, ובכך, גם מי שמעניק, מוצא את עצמו זוכה באוצר של רגש והנאה.
צפת היא רק ההתחלה, כך מבטיחים לנו – ומשם תתפשט הטוב גם הלאה, ותעניק השראה לקהילות נוספות.