עושים מוזיקה מקורית? הירשמו לפסטיבל המקוון "חיפה מיוזיק"!!

עושים מוזיקה מקורית? הירשמו לפסטיבל המקוון "חיפה מיוזיק"!!

במופע שיתקיים ביום חמישי, 25 ביוני, בתיאטרון חיפה יופיעו אמנים והרכבים מוזיקליים מקומיים עם חומרים מקוריים ## המופע ישודר בפייסבוק ובכל האופציות הדיגיטליות של עיריית חיפה ## ההשתתפות פתוחה לגילאי 16 ומעלה ## בראש הוועדה האמנותית - אוהד חיטמן ויורם מארק-רייך


אתר כדאי לדעתביום חמישי, 25 ביוני, יתקיים בתיאטרון חיפה המופע המקוון "חיפה מיוזיק", וישודר בפייסבוק של העירייה ושל התיאטרון, לצד אופציות דיגיטליות נוספות. ההחלטה באשר להשתתפות של קהל במופע תתקבל בהתאם להנחיות משרד הבריאות שיהיו תקפים ביום המופע.

כל אמן או הרכב יבצע ארבעה או חמישה קטעים מוזיקליים מקוריים, לא קאברים, שאורכם הכולל עד 20 דקות. ההשתתפות במופע פתוחה למוזיקאים מגיל 16 ומעלה, והבחירה בהם תיקבע על ידי ועדה אמנותית שבראשה יעמדו אוהד חיטמן ויורם מארק-רייך.

בשנה שעברה התקיים פסטיבל דומה, שהשתרע על פני שני לילות, וזכה להערכה רבה. אז התקיימו המופעים בבימה 2 של התיאטרון העירוני, בהשתתפות קהל צופים, במהלך חוה"מ פסח. השנה, כאמור, עקב משבר הקורונה, הוא יתקיים בגרסה מצומצמת, וכנראה ללא קהל.

פרסים יחולקו לשלושת המקומות הראשונים, כאשר הזוכה במקום הראשון יקבל 2,000 שקל, הזוכה המקום השני יקבל 1,500 שקל והזוכה במקום השלישי יקבל 1,000 שקל. כמו כן יחולקו פרסי ניחומים בסך של 500 שקל.

להקות ואמנים שמעוניינים ליטול חלק בארוע, מוזמנים לשלוח את הפרטים הבאים:

← בכותרת המייל: שם היצירה + המבצע/ת
← בגוף המייל - פרטי המופיע לצורך התקשרות: שם, טלפון, כתובת מייל.
← פירוט המופע: ז'אנר מוזיקלי ותיאור מהלך המופע
← דרישות טכניות ומפרט משוער.
← מספר המשתתפים ותיאור הניסיון האמנותי של היוצרים
← קישורים רלוונטים וחומרים גרפיים (חובה) + אתר / אינסטגרם / יוטיוב וכו'.

את ההצעה יש לשלוח במייל: Varditc@ht1.co.il
עד לתאריך 10.6.20

בהצלחה

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.