גרנד קניון: אבי נשר - הרצאה והקרנת "גן קופים"

ביום רביעי, 18.10.2023, החל משעה 19:30, יתקיים בקולנוע שבמפלס התחתון של הגרנד קניון, 'ערב אישי' עם אבי נשר, הבמאי הישראלי עטור הפרסים ## הארוע יכלול הרצאה והקרנה של סרטו החדש 'גן קופים'

יורם מארק-רייך

אתר כדאי לדעת

אבי נשר. צילום: איריס נשר

ביום רביעי, 18.10.2023, יערך באולם הקולנוע בגרנד קניון 'ערב אישי' - מפגש עם הבמאי והיוצר מהחשובים בתולדות היצירה הקלונועית בישראל אבי נשר. המפגש יכלול הרצאה מעוררת השראה: 'נפלאות היצירה – דרכן הקולנועית המרתקת של אבי נשר', ולאחר ההרצאה יוקרן סרטו המדובר והחדש -  "גן הקופים".  

תקציר הסרט: קומדיה שנונה ומרגשת שנכתבה בהשראת סיפור אמיתי ומפתיע, בכיכובם של בכירי הקומיקאים בישראל: אדיר מילר, שני כהן, יניב ביטון, ערן זרחוביץ׳, שירה נאור, עלא דקה והתגלית החדשה סוזאנה פפיאן. 

אמיתי קריב (אדיר מילר), סופר ישראלי שירד מתהילתו, מחליט כעבור שני עשורים לצאת למלחמה לא רק על מקומו הראוי בקנון הספרותי הישראלי, שלשיטתו ניגזל ממנו, אלא גם על זכות הקיום של יצירותיו, שהולכות ונעלמות מהתודעה כלא היו. לצורכי מהלכי הקאמבק המורכבים, מגייס קריב את שירותיה של חוקרת ספרות צעירה ואמביציוזית (סוזנה פפיאן), או לפחות מישהי שתוכל להתחזות לאחת שכזאת. המפגש הגורלי בין הסופר הנואש ובין האישה הצעירה שחוברת אליו, מסיבותיה שלה, ישנה לעד את מהלך חיי שניהם. 

עלות כניסת יחיד לערב אישי: 45 שח. 

העלות כוללת: הרצאה + סרט +כיבוד: קפה ומאפה. 

לו"ז: 19:30 התכנסות וכיבוד. 20:00 הרצאתו של אבי נשר. 21:00 – הקרנת הסרט "גן קופים".