אודיטוריום: קונצרטה בתזמורת הסימפונית חיפה

מופע צעיר, בועט ויוצא דופן, שמאפשר הצצה קומית וחווייתית לעולם המוסיקה הקלאסית מנקודת מבט של עולם הרשתות החברתיות ## ראשון, 30.6, בשעה 21:00 ## ומי שיגיע החל מ-20:00 גם יוזמן להרים כוסית של טובי 60 

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת 

רתם ניר. צילום: יואב ארטשיק

"קונצרטה" הוא הצצה קומית וחווייתית לעולם המוסיקה הקלאסית מנקודת מבט של עולם הרשתות החברתיות מול אולם הקונצרטים. את המופע תנחה השחקנית ואושיית הרשת החיפאית הדס בן ארצי. 

התזמורת הסימפונית חיפה מציגה את "קונצרטה", המופע הצעיר והשונה, שיציע בילוי מוסיקאלי מקורי עם הצצה קומית וחווייתית לעולם המוסיקה הקלאסית, התזמורות והנגנים, כשהחוט המקשר שלו הוא עולם הרשתות החברתיות מול אולם הקונצרטים. 

התזמורת, בניצוחו של המנצח הצעיר העולה רתם ניר, תבצע יצירות מופת קלאסיות מאת ברנשטיין, בריטן, ארטי שאו, ביזה ושוסטקוביץ'. היצירות יונגשו לקהל עם עובדות היסטוריות מתובלות בהומור על ידי השחקנית ואושיית הרשת החיפאית הדס בן ארצי, ובאמצעות פעילות אינטראקטיבית בשיתוף הקהל באמצעות סמארטפונים. 

ג'ף הראוורד. צילום: סרגיי נרינסקי

לפני ה"קונצרטה" שתתחיל בשעה 21:00, ייפתחו דלתות האודיטוריום בשעה 20:00 עבור רוכשי הכרטיסים, שיוכלו ליהנות מדרינק בחינם של "טובי 60" המעניק חסות לאירוע כדי להים את האווירה, ומהרכב ג'ז שינגן מוסיקה משמחת ומורכב מנגני הרכב הביג בנד של התזמורת הסימפונית חיפה. 

הדס בן ארצי היא שחקנית חיפאית, יוצרת תוכן, מפיקה ומנחה. היא בוגרת לימודי תיאטרון בסמינר הקיבוצים וקופירייטינג במכללת תלתן בעיר. 

המנצח רתם ניר, ניצח כבר בגילו הצעיר על מיטב התזמורות בישראל. ניר, המשמש עוזר מנצח באופרה הישראלית ובתזמורת הקאמרית הישראלית ובשנים האחרונות שימש כנגן בסון משנה לראשון בתזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון, זכה בתחרויות הניצוח "שרביט הזהב" וחממת המנצחים של התזמורת הקאמרית הישראלית. סיים בהצטיינות את לימודיו בתיכון הארצי לאמנויות "תלמה ילין" ושירת בצה"ל במעמד מוסיקאי מצטיין כמעבד לרביעיות כלי קשת. הוא בוגר בית הספר למוסיקה ע"ש בוכמן-מהטה במגמות ניצוח ובסון. 

הדס בן ארצי. צילום: אריק רובין

מחיר כרטיס: 65 ₪.  

פתיחת דלתות: 20:00.

פרטים נוספים וכרטיסים: קונצרטה


אודיטוריום. ראשון, 30.6, בשעה 21:00.