שלמה בראבא בתיאטרון חיפה: "בסוף יהיה טוב"

תיאטרון חיפה מעלה את המופע "בסוף יהיה טוב" ## שלמה בראבא במופע אופטימי של סיפורים ושירים מהבית, בליווי הנגן אוהד בן אבי ## חינם למפונים ## חמישי, 16.11, בשעות 10:30 ו-12:30     

יורם מארק-רייך

אתר כדאי לדעת

שלמה בראבא. צילום: עדי ואמנון וינר

"בסוף יהיה טוב" הוא מופע אינטימי של שלמה בראבא שיעלה בתיאטרון חיפה ביום חמישי, 16 בנובמבר. המופע, מבוסס על סיפורים ושירים מבית בראבא. 

כתיבה: שמר גאון. בימוי: אודי גוטשלק. ליווי מוסיקלי: אוהד בן אבי. 

שלמה בראבא: "אבא שלי יצחק בראבא, חלוץ פטריוט, שאיבד את כל משפחתו בגיל צעיר, היה הבן אדם הכי שמח ומצחיק שהכרתי. דווקא עכשיו, בימים האלה, אני רוצה לחזור לשמחה שהייתה בו, לספר סיפורים, לשיר שירי געגוע ואפילו להצחיק. 'בסוף יהיה טוב' זה ערב שהוא ניסיון לעודד את עצמי ואני מקווה שגם את הקהל. או כמו שיאצק היה אומר תמיד: 'לא לדאוג לעולם, יאצק תמיד נופל וקם!'"   

המופע הראשון יתקיים ביום חמישי, 16.11, בשעה 10:30 ובשעה 12:30 באולם תיאטרון חיפה. 

• למשפחות המפונים תושבי העוטף והצפון - כניסה ללא עלות.  

להזמנת כרטיסים: https://did.li/3lU5q 

* תושבי העוטף והצפון שפונו מבתיהם ומעוניינים להגיע לתיאטרון ולצפות בהצגה ללא עלות, יכולים להירשם בטלפון: 04-8600500, בכפוף להצגת תעודת זהות.

ניצה בן צבי, מנכ"לית תיאטרון חיפה: "מתחילת המלחמה עובד התיאטרון ללא הרף כדי לשמח, להפיח תקווה ולהסיח את הדעת מהמצב הקשה והבלתי נתפס אליו נקלעה כל המדינה. כל השחקנים וצוות העובדים התגייסו למטרה חשובה זו. בתקווה לימים טובים שקטים, שיגיעו במהרה"     

מידע נוסף אודות פעילויות נוספות ותכנים לצפייה אונליין בהצגות של התיאטרון, ניתן למצוא בלינק הזה: https://did.li/h6YNf