גלידות פלדמן: 3 טעמים חדשים של שלגוני יולו

גלידות פלדמן: 3 טעמים חדשים של שלגוני יולו

גלידות פלדמן ותנובה מעמיקות את שיתוף הפעולה ## משיקות לראשונה סדרת שלגוני "YOLO" מפנקים בטעמים ייחודיים ## שוקולד עם וופל, שוקולד בלונדי עם בייגלה, ושוקולד לבן עם עוגיות

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

צילומים: אתר כדאי לדעת

גלידות פלדמן ותנובה מעמיקות את שיתוף הפעולה שהחל לפני כשנתיים בלבד, ולאחר השקה מוצלחת של סדרת טילוני "YOLO" בקיץ 2021, משיקות לראשונה גם סדרת שלגונים מבית "YOLO" בשלושה טעמים מפתיעים: שוקולד חלב עם שברי וופל, שוקולד בלונדי עם שברי בייגלה ושלגון שוקולד לבן עם עוגיות.  

הסדרה עשירה בשוקולד, וכוללת שמנת 12% משובחת עם תוספות ייחודיות ומפנקות. השלגונים ישווקו ביחידות במשקל 75 גרם, או במאגדת של 4 שלגוני מיני 50 גרם כל אחד. 

השלגונים יוצעו למכירה בחנויות גלידות פלדמן, במגוון רחב של חנויות, מינימרקטים ומכולות, וכן ברשתות השיווק ברחבי הארץ. ההשקה החדשנית מגיעה לאחר הצלחה של סדרת הטילונים של YOLO בשנה שעברה, שהביאה לנתח שוק של 24% (לפי סטורנקסט). 

שלגוני YOLO מתחברים לטרנד המזוהה בקרב צרכני הגלידות, המבקשים ליהנות מגלידות מפנקות, כמענה אופטימלי לתשוקה לשוקולד. גלידות אלו מהוות כ-50% מנתח השוק של הגלידות.

כדאי לדעת / גלידות פלדמן:

החברה נוסדה בשנת 1945 ונוהלה עד חודש אוגוסט 2018 על ידי משפחת המייסדים - משפחת פלדמן – שלו. החברה נרכשה באוגוסט 2018 על ידי קרן גרין לנטרן, שמנוהלת על ידי דני בן רעי, ריצ'י האנטר וג'וזף עליאש.

לחברה קו מוצרים רחב במגוון קטגוריות – שלגונים בודדים, מאגדות וחבילות משפחתיות. מוצרי החברה מופצים למגוון רחב של חנויות בשוק הפרטי, רשתות השיווק וללקוחות בשוק המוסדי. 

ל"הגלידות של פלדמן" רשת של כ-80 חנויות ברחבי הארץ. ניתן להשיג את מוצריה ברשתות שיווק, ברשת חנויות המפעל, ובחנויות המובחרות ברחבי הארץ.

אתר: http://www.fld.co.il