מעדני יחיעם: פסטרמה, צלעות אסאדו ורוסטביף

"מעדני יחיעם" מרחיבה את סדרת הפרמיום שלה בשלושה מוצרים חדשים פסטרמה מהמעשנה, צלעות אסאדו על האש ורוסטביף ## הנקניקים בעלי טעמים ומרקמים ייחודיים, ללא גלוטן, כוללים אחוז גבוה של חלבון

יורם מארק-רייך

אתר כדאי לדעת

צילום: Sell360pro. 

אודה ואתוודה, אני ממעט ברכישת ובאכילת מוצרי בשר מעובד. ובכל זאת, כאשר נודע לי שיצרנית מוצרי הבשר "מעדני יחיעם" מקיבוץ יחיעם, מרחיבה את סדרת נקניקי הפרמיום ומצרפת לסדרת המוצרים המובילה 3 מעדני בשר חדשים, טעמתי מהם בסקרנות רבה, ואהבתי! 

ואלה הם המוצרים החדשים: פסטרמה מהמעשנה, צלעות אסאדו על האש ורוסטביף. הם משובחים ביותר, בטעם עשיר של מעדניית בוטיק, ומשווקים לצרכן באריזות בשירות עצמי. 

הנקניקים מצטרפים לסדרת נקניקי הפרמיום המצליחה של מעדני יחיעם הכוללת מעדני בשר בסגנון עולמי בהם: סלמי סרוולט קלאסי ובסגנון הונגרי, סלמי צרפתי, סלמי הרץ,  קורנדביף,  פרושוטו עגל ועוד.  

פסטרמה מהמעשנה הנה פסטרמה הודו מנתח שלם העוברת עישון איטי עם עץ בוק, בעלת צבע טעם ומרקם ייחודיים. הפסטרמה עם 20% חלבון ו-2% שומן בלבד, ללא גלוטן.

צלעות אסאדו על האש הנם צלעות בקר מעוצבים, מעושנים וצלויים "על האש" המיוצרות בתהליך צליה ארוך על פי מיטב המסורת הארגנטינית. הצלעות עם 16% חלבון, ללא גלוטן. 

הרוסטביף הנו נתח שלם של בקר העובר תהליך צליה בטמפרטורה גבוהה לקבלת טעם ומרקם ייחודיים. הרוסטביף עם 19% חלבון ו-3% שומן בלבד, ללא גלוטן.  

תמיר דגן, מנהל השיווק של חברת מעדני יחיעם: "בהמשך למגמה בשוק והתחזקות קטגורית הפרמיום, אנו שמחים להביא לצרכן שלושה מוצרים חדשים בטעמים מיוחדים של מעדני בשר איכותיים וטעימים מאוד, המיוצרים במפעל הגלילי שלנו בתנאי בוטיק". 

כשר בהשגחת הרבנות הראשית. 

מחירים:

פסטרמה מהמעשנה - 21.90-25.90 ₪ לאריזת 180 גרם.

צלעות אסאדו על האש - 26.90-29.90 ₪ לאריזת 150 גרם.

רוסטביף - 26.90-29.90 ₪ לאריזת 150 גרם.

* להשיג ברשתות השיווק ובחנויות ברחבי הארץ.