תנובה: שבועות וחצי


תנובה: שבועות וחצי 

חברת תנובה מציעה לכבוד חג השבועות חגיגה קולינרית עם גבינות מיוחדות ומלוחות חדשות ## הנחה של 50% על המוצר השני במותגי הקולינריה: Collection, פיראוס וסדרת פתיתי הגבינה של השף הלבן ## אז שיהיה חג שמח!!

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

מוצרים חדשים שבועות. צילום: יחצ תנובה

תנובה, קבוצת המזון המובילה בישראל, נערכת לחג השבועות עם השקות חדשות ופתרונות בעולם הקולינריה. החברה משיקה לקראת החג מגוון מוצרים, בהם גבינות מיוחדות ומלוחות כאשר לקראת החג ימכרו חלק ממוצרי החברה בהנחות ברשתות השיווק ובנקודות המכירה תחת הכותרת "שבועות וחצי". 

במסגרת זו ימכרו מוצרי תנובה בנקודות המכירה ב-50% הנחה על המוצר השני מאותו המותג, במותגי הקולינריה: Collection, פיראוס וסדרת פתיתי הגבינה של השף הלבן. 

מיכל בצר, מנהלת אגף השיווק בחטיבת החלב: "טרנד הקולינריה הביתית נמצא אתנו מזה שנים ותפס תאוצה בתקופת הקורונה. השנה, אנחנו עדים לקפיצת מדרגה נוספת בבישול הביתי כאשר חומרי הגלם הופכים מתוחכמים ומותאמים יותר. כך למשל סדרת הפתיתים של השף הלבן נותנת מענה ייחודי עם גבינה שונה לכל מאפה או תבשיל. 

צילום: אתר כדאי לדעת

בעולם הגבינות המיוחדות כל הצרכנים עושים צעד קדימה בתחכום הסנסורי ומשדרגים את פלטת הגבינות. מי שכבר נמצאים בקטגוריה זזים לכיוון גבינות ארומטיות יותר ועבורם משיקים גבינה כחולה עצימה, ומי שרק עכשיו נכנסים לקטגוריה ייהנו מגאודה עיזים מעודנת או מקוביות פטה מתובלות בשמן. גם השנה, מוצעים פתרונות במוצרי 'אלטרנטיב', שנותנים מענה לציבור ה"מפחיתנים" והטבעונים". 

חדש בסדרת הגבינות המיוחדות Collection:

פלח גאודה עיזים - גבינה חצי קשה מחלב עזים. גאודה היא גבינה צעירה עם טעמים עדינים ומרקם רך יחסית, מתאימה לצלחת הגבינות וכן לשימוש במאפים וכריכים. 150 גרם.

פלח וכיכר גבינה כחולה - גבינה עשירה בעלת ריח עז מאוד. הגבינה משתלבת מעולה בסלטים וברטבים וכן מתאימה לאפייה. 150 גרם.

משולשי פרומעז - גבינת העזים האהובה מוצעת לראשונה במשולשים המתאימים להגשה, וכן ניתן לשלב אותן באפייה. 200 גרם.

חריץ גאודה - גבינת גאודה ההולנדית היא אחת הגבינות האהובות והמוכרות בעולם בזכות טעמה העדין. הגבינה מיוצרת מחלב בקר ומרקמה קרמי ועשיר ומעט מתקתק. פרוסות הגאודה הן שידוך מושלם לבצקים – החל מטוסטים ועד פיצות ביתיות. טעמה המתקתק משתלב במיוחד עם מאכלים מלוחים וניתן להגיש אותה עם קרקרים מתובלים. 

פלח מנצ'גו - גבינה קשה מחלב כבשים. המנצ'גו מתונה (mild) בעוצמת טעמה ומרקמה, כאשר טעם חלב הכבשים מורגש בעדינות. משתלבת מעולה עם פירות ומתאימה לפלטת גבינות וכן לגירוד על מגוון מאפים, פסטות וסלטים.

צילום: אתר כדאי לדעת

חדש בסדרת המלוחות "פיראוס"

קוביות גבינת עיזים בשמן מתובל - הקוביות מתאימות לנשנוש ולסלטים. 

חדש ב"אלטרנטיב":

פתיתי גאודה לבישול ואפייה- פתיתי הגאודה משתלבים נהדר הן כחלק מארוחה או כיבוד לאורחים, והן בבישול ואפייה. לאור הצלחת המוצר בחג אשתקד, הוא חוזר למדפים גם השנה.טופו בתיבול פרובנס- טופו המהווה מרכיב עיקרי במנות רבות והפעם בטעם ייחודי שיכניס גיוון לחג.

מבצע: מעדנות משיקה מאפי פילו חדשים לחג שבועות במהדורה מוגבלת 

לקראת חג השבועות מעדנות, החברה המובילה בתחום הבצקים הקפואים מקבוצת תנובה, מרחיבה את סדרת מוצרי הפילו ומשיקה מאפה פילו במילוי גבינה ומאפה פילו במילוי תרד וגבינה במשקל 320 גרם, המתאימים לארוחת החג ולאירוח. הסדרה החדשה מושקת במהדורה מוגבלת. הסדרה מצטרפת למגוון רחב של מוצרים קפואים לאפיה ואירוח המתאימים לשבועות בהם פיצות, פשטידות ובורקסים.

מתכונים באתר "השף הלבן":

לרגל החג תציע תנובה עשרות מתכונים למנות עיקריות וקינוחים, לרבות מתכונים טבעוניים באתר השף הלבן (https://www.chef-lavan.co.il).


כדאי לדעת / "שבועות וחצי"

לקראת חג השבועות, בין התאריכים 17.5.2022 עד ה-5.6.2022, יוצעו מגוון מוצרי תנובה בנוקדות המכירה ורשתות השיווק ב-50% הנחה על המוצר השני מאותו המותג. המותגים המשתתפים: הגבינות המיוחדות של Collection, מותג הגבינות המלוחות פיראוס וכל פתיתי הגבינה של השף הלבן. המבצע "שני בחצי" תקף גם בחלק מהמוצרים של Alternative, כמו טופו וגבינות למריחה Alternative.