ויסוצקי: T-LAB MIXOLOGY

תרעננו את כל מה שחשבתם על תה ## ויסוצקי משיקה לראשונה את T-LAB MIXOLOGY, סדרת תמציות תה וחליטות להכנת קוקטיילים ומגוון משקאות מפתיעים ## 100% רכיבים טבעיים, שיהוו בסיס למשקה תה קר או חם

אתר כדאי לדעת

זה באמת מפתיע! ויסוצקי נכנסת לסצנת הלילה ומשיקה את סדרת T-LAB MIXOLOGY, סדרת תמציות תה וחליטות להכנת קוקטיילים ומשקאות קרים או חמים המבוססים על עלי תה, חליטות פירות, צמחים ותבלינים, ליצירת מגוון משקאות טעימים וייחודיים.

אז תכירו את T-LAB MIXOLOGY סדרת תמציות שנרקחו מחומרי גלם שנבחרו בקפידה עם המון מחשבה ואהבה, ליצירת ארומה וטעמים משובחים, 100% רכיבים טבעיים, שיהוו בסיס למשקה תה קר או חם במגוון שימושים כגון חליטות קרות בדיספנסרים, בסיס לקוקטיילים, משקאות חמים מפנקים לחוויית תה משובחת, מרגשת ומפתיעה, עם עושר אינסופי של טעמים וניחוחות, באמצעות פתרון קל, פשוט, מהיר ונוח להכנה בכל בר וגם בבית.  

חיבור בין התשוקה לחדשנות, לצד מומחיות של 175 שנים בעולם התה. ה- T-LAB הוא נקודת המפגש בין התשוקה לחדשנות בעולם התה, לצד המומחיות ב- 175 השנים האחרונות. האיכות של ויסוצקי, לצד הייחודיות, החדשנות והמומחיות במיקסולוגיה  של T-LAB. 

בסדרה 4 טעמים מרעננים: חליטת פירות יער, תה ירוק לימונית לואיזה, תה ירוק לימון ונענע,  תה שחור בטעם תפוז בתוספת תבלינים.

מחיר: 69 ש"ח, לבקבוק 750 מ"ל.

ניתן להשיג ב T-LAB ברחוב החשמונאים 103 תל אביב 

ובאתר: https://tlab.co.il/  

כדאי לדעת / T-LAB 

חנות הקונספט של ויסוצקי, המציעה חוויית תה מפתיעה ומרעננת עם בר משקאות מרתק, המגיש מגוון רחב של מתכונים הנרקחים למשקאות חדשניים המבוססים על חליטות הנעשות במקום, תערובות תה עם פירות וירקות טריים, תבלינים ושורשים טריים ללא חומרים משמרים. התה נחלט במקום, מועבר לחביות ונמזג מברזי בירה לכוסות יפהפיות הניתנות לשימוש רב פעמי.  

בתפריט תמצאו מגוון רחב של משקאות קרים וחמים, בשילוב מאצ'ה יפנית ופניני טפיוקה המבושלות במקום, T-LAB ששינתה את כל מה שחשבתם על תה, ממוקמת ברחוב החשמונאים 103 בתל אביב, בנוסף לבר המשקאות של המותג הממוקם גם בקניון עזריאלי בתל אביב,  וסניפי בר נוספים שיפתחו בקרוב. 

צילום: ברוך נאה