זוגלובק:  צלעות אסאדו מעושנות

זוגלובק:  צלעות אסאדו מעושנות

זוגלובק מרחיבה את סדרת נקניקי הפרימיום האיכותיים עם צלעות אסאדו מעושנות ## הסדרה כוללת מוצרי בקר, אווז ופסטרמה איכותיים וטעימים ## ללא גלוטן

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

צילום: סטודיו זוגלובק

חברת זוגלובק, מובילת שוק הנקניקים בישראל, מרחיבה את "זוגלובק פרימיום", סדרת נקניקי הפרימיום -  נקניקים איכותיים ועשירים בטעמים מגוונים בהשראת מעדניות בוטיק בעולם, עם מוצר חדש - צלעות אסאדו מעושנות המיוצרות בתהליך בישול ארוך וייחודי.

מהיכרות מעמיקה עם טעם הקהל הישראלי ומתוך הבנה שבשנה האחרונה רבים מהצרכנים מחפשים מוצרים איכותיים וטעימים יותר הן לאירוח בבית והן לכריכים ותבשילים ביתיים, יצרה זוגלובק את סדרת "זוגלובק פרימיום" - נקניקי פרימיום איכותיים ומפנקים בטעמם, שהופכים כל כריך לארוחה שלמה וטעימה. המוצרים מוצעים באריזות של 100-180 גרם במקררי הנקניקים הארוזים בסופרמרקט. סדרת מוצרי דגל חדשה זו מבטאת את מומחיותה רבת השנים של זוגלובק בתחום.

בתחילת 2021 השיקה זוגלובק את סדרת נקניקי הפרימיום הארוזים הכוללת: קורנדביף, סרוולד, רוסטביף, קונפי אווז ופסטרמה בנוסח טוסקנה. כעת מצטרף לסדרה כוכב חדש - צלעות אסאדו מעושנות. בדומה לשאר המוצרים בסדרה, גם צלעות האסאדו הן ללא גלוטן. 

כשרות: רבנות נהריה.

מחיר ברשתות השיווק: 22.90 ₪