סנו מדיק: אל-סבון היגייני לידיים בתוספת אלוורה

סנו מדיק: אל-סבון היגייני לידיים בתוספת אלוורה

 יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

צלם: ישראל כהן 

לא חיכינו למכת הקורונה כדי להבין את חשיבות שטיפת הידיים. היו שגיחכו לשמע המינוי שקיבלה אחת המכרות שלי כ"אחראית שטיפת הידיים" בבית חולים גדול בצפון. החיוך נמחק מהפרצוף, כאשר היא סיפרה להם עד כמה קריטי וחשוב לשטוף ידיים. בבית החולים בפרט ובחיים הרגילים בכלל. וכל זה היה כמה שנים טובות לפני שהקורונה הגיחה אל חיינו.

סנו מדיק משיקה אל-סבון היגייני לידיים בתוספת אלוורה. אל-סבון לידיים של סנו מדיק מועשר באלוורה ובתמצית תה ירוק בנוסחה מיוחדת לשמירה על היגיינת הידיים, המעניקה לחות והגנה לעור כפות הידיים. אל-סבון של סנו מדיק ללא פרבנים, פתלטים, שמן מינרלי וסיליקונים, מעניק את הפתרון המושלם, היעיל והקל לצורך בחיטוי ושמירה על היגיינה יומיומית שמתחילה בכפות הידיים. 

בתקופה האחרונה עלתה לסדר היום החשיבות שבשמירה על היגיינת הידיים. בחיי היומיום ובתפקוד שבשגרה נוגעות כפות הידיים במקומות רבים והחשיפה לחיידקים מצריכה שטיפה תכופה של כפות הידיים. מניעה של ריבוי חיידקים לפני אכילה, לאחר מגע עם בעלי חיים, ביקור בשירותים ועוד, בולמת העברת מחלות ושגשוג מיליוני חיידקים באוויר. אל-סבון סנו מדיק מבטיח שמירה על ניקיון והיגיינה מרבית ומעניק לחות והגנה לעור כפות הידיים.

מחיר:  9.50-10 שקלים לאריזת 500 מ''ל. 

להשיג ברשתות השיווק

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.