במבה במילוי קרם בטעם אייס קפה

במבה במילוי קרם בטעם אייס קפה

אסם-נסטלה משיקה מחדש במהדורה מוגבלת במבה במילוי קרם בטעם אייס קפה ## מומלץ להקפיא ולאכול אותה כשהיא קפואה, לחוויית אכילה טעימה ומרעננת במיוחד.

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

צילום: סטודיו אסם

המלצה לקיץ טעים וצונן בפה. 

אסם-נסטלה, מובילת שוק החטיפים בישראל, משיקה מחדש במהדורה מוגבלת את אחת המהדורות האהובות והמצליחות ביותר של במבה – במבה במילוי קרם בטעם אייס קפה – שילוב ייחודי בין הקרם המתוק, לבין המלוח והפריך של הבמבה. את הבמבה במילוי קרם בטעם אייס קפה מומלץ להקפיא ולאכול אותה כשהיא קפואה לחוויית אכילה טעימה ומרעננת במיוחד.

רבים מחפשים בתקופת הקיץ את המאכלים והמשקאות המרעננים שיקלו מעט על החום. אייס קפה הוא אחד המשקאות הכי פופולאריים בישראל והשילוב עם החטיף האהוב ביותר על הצרכן הישראלי הוא מתבקש. לכן מחזירה אסם-נסטלה את מהדורת במבה במילוי קרם בטעם אייס קפה, אשר יצאה לראשונה בשנת 2018 למדפים.

במבה במילוי קרם בטעם אייס קפה עוצבה באריזה צבעונית ובולטת על מדף החטיפים. נראות האריזה הותאמה למוצרים בסגמנט המילוי, עם נראות שמדגישה את הפודאפיליות של המוצר כאשר על האריזה אלמנטים המדגישים שמומלץ לאכול את המוצר קפוא.

עינת מוסקוביץ, מנהלת פעילות החטיפים באסם-נסטלה: "המטרה שלנו באסם-נסטלה היא תמיד להקשיב לצרכן ולהמשיך ולרגש כל פעם מחדש. קיבלנו פניות רבות של צרכנים שביקשו להחזיר את מהדורת במבה אייס קפה למדפים, ולכן החלטנו להחזיר בקיץ הזה את אחת המהדורות הכי אהובות של במבה. גם מי שלא הספיק לטעום אותה בפעם הקודמת, יוכל לעשות זאת הפעם."

כשרות: פרווה, בד"צ העדה החרדית, רבנות ראשית שדרות.  

ניתן להשיג בכל רשתות השיווק והחנויות הפרטיות.