חדש ומחודש על המדף של אוסם

חדש ומחודש על המדף של אוסם


1. במבה דובים

צילומים: סטודיו אוסם

תכירו את במבה דובים – אותה הבמבה הקלאסית במרקם ובטעם האהובים, בצורת דובים חמודים. המהדורה המיוחדת הושקה בחודש ינואר 2023 במהדורה מוגבלת.

בשנת 2022 השיקה אסם-נסטלה מספר מהדורות מיוחדות בסדרת במבה הקלאסית כמו במבה אוורירית ובמבה פרו שהפכו למהדורות קבועות על מדפי החטיפים והוסיפו ריגוש בקרב צרכני הבמבה. כעת ממשיכה במבה להתחדש והפעם עם במבה בצורת דובים על מנת להוסיף ריגוש חדש סביב הבמבה הקלאסית. גם האריזות עוצבו בצורה בולטת על מדף החטיפים המעבירה מראה מקסים ובמבאי ויוצרת אווירה שמיימית וקסומה.

במבה דובים תוצע במהדורה מוגבלת באריזת 60 גרם ו-80 גרם, כשרות - בד"צ העדה החרדית. ניתן להשיג בכלל רשתות השיווק במדפי החטיפים.


2. אפרופו בטעם גבינה

מהדורת אפרופו בטעם גבינה חוזרת למדפים! טעם האפרופו עם טעם הגבינה משתלבים מעולה גם בטבילה במטבלים שונים.אפרופו הוא חטיף תירס קליל בצורת קונוס, עם שפיץ צורני, מרקם פריך וטעמים מעודנים. חוויית האכילה הפופולארית ביותר של אפרופו הקלאסי היא נשנוש לצד מטבלים שונים כמו גוואקמולי, סלסת עגבניות, גבינה ועוד.

לאורך השנים הושקו טעמים שונים ומגוונים של אפרופו, ביניהם צרפתי, תאילנדי, ספרדי, איטלקי, קלאסי, ים תיכוני, שוקולד, גבינה ועוד.

אפרופו בטעם גבינה יוצע באריזת 50 גרם, כשרות: פרווה. ניתן להשיג בכלל רשתות השיווק במדפי החטיפים.


3. במבה במילוי קרם מתוק

ניסוי מעניין: במבה במילוי קרם בטעם במבה מתוקה. המהדורה החדשה הושקה כמהדורה מוגבלת לחורף.זהו שילוב ראשון מסוגו בין הבמבה המתוקה לבין הבמבה הקלאסית. 

במבה מתוקה, שנולדה בשנת 1980 ומכונה לעיתים "במבה אדומה", היא האחות הקטנה של הבמבה הקלאסית. לאורך השנים, התקבלו המון פניות של צרכנים שביקשו את שילוב הטעמים המעניין הזה.

השילוב בין הבמבה הקלאסית ובמבה מתוקה מייצר שילוב טעמים מתבקש בין טעמי המתוק והמלוח וצבעוניות מיוחדת. גם האריזות עוצבו בצורה בולטת על מדף החטיפים בצבע הוורוד כמחווה לאריזת במבה מתוקה.

במבה במילוי במבה אדומה תוצע במהדורה מוגבלת באריזת 60 גרם ו-150 גרם, כשרות - בד"צ העדה החרדית. ניתן להשיג בכלל רשתות השיווק במדפי החטיפים.