אוסם: קבלו את הבמבה האוורירית!

אוסם: קבלו את הבמבה האוורירית!

התינוק של במבה מקבל במבה חדשה ואוורירית ## הטעם האהוב והמוכר, במרקם אקסטרה רך ונימוח שנמס בפה

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

צילום: סטודיו אוסם

לראשונה מאז השקת במבה בשנת 1964, משיקה אסם חדשנות פורצת דרך בבמבה הקלאסית – קבלו: במבה אוורירית, בעלת טעם זהה לבמבה הרגילה והאהובה אך במרקם רך ונימוח הרבה יותר. המרקם הנימוח והאקסטרה אוורירי שנמס בפה, יחד עם הטעם האהוב, יוצרים חווית אכילה חדשה.

ויש גם הוראות הפעלה: את הבמבה האוורירית מומלץ למוסס על הלשון ולתת לטעם ולמרקם להתפשט בחלל הפה במקום לנגוס. צוות הפיתוח של אסם שקד על פיתוח המוצר החל משנת 2017 בה חשבו בחברה לראשונה על פיתוח מוצר בעל מרקם חדשני לבמבה האהובה. מאז ועד היום נרכש ציוד חדיש וייחודי שמאפשר בעזרת טכנולוגיה מיוחדת ליצור במבה עם מרקם קליל ואוורירי בעזרת יכולות ניפוח מיוחדות. כמו כן, נעשו מבחני טעימה רבים על מנת לדייק את המרקם הייחודי וכך נוצרה לה הבמבה אוורירית שמעניקה חוויה חדשה שמוסיפה ריגוש לקהל אוהבי הבמבה בכל הגילים.

במבה אוורירית תושק החל מחודש אוגוסט. אריזת במבה אוורירית מעוצבת בנראות בולטת על המדף, עם איורים של עננים על רקע השמיים בצבעי תכלת המעבירים את תחושת האווריריות. 

תכולה: 60 גרם ו-80 גרם.

עינת מוסקוביץ, מנהלת פעילות החטיפים באסם – נסטלה: "הבמבה הקלאסית הינה אחד המוצרים האהובים ביותר על הצרכן הישראלי. צוות הפיתוח השקיע לילות כימים בניסיון לייצר את הבמבה עם הטעמים המוכרים והאהובים ובמרקם שירגיש רך ונימוח יותר. אנו גאים להשיק את במבה אוורירית ובטוחים שהמוצר יעלה חיוך על פניהם של ישראלים רבים".