אסם-נסטלה מביאה בשורה חדשה לשוק תחליפי החלב

לראשונה בישראל – אסם-נסטלה משווקת NAN SUPREME

אסם-נסטלה מביאה בשורה חדשה לשוק תחליפי החלב עם מותג התמ"ל מבית נסטלה, עם שני סוגי HMO ופרוביוטיקה ייחודית מסוג נאן סופרים ## תרכובת המזון לתינוקות על בסיס חלבי תיוצר במפעל מקומי של אסם-נסטלה ישראל. 

יורם מארק-רייך

אתר כדאי לדעת

לראשונה בישראל – תמ"ל עם שני סוגי HMO ופרוביוטיקה ייחודית מסוג L.reuteri. אסם-נסטלה משיקה בישראל את הסדרה המתקדמת ביותר של נסטלה בתחום תחליפי החלב, נאן סופרים. 

נאן סופרים הינה תרכובת מזון התינוקות היחידה בארץ המכילה שני סוגי HMO ופרוביוטיקה ייחודית מסוג L.Reuteri בכל השלבים.

מרכיב ה- HMO הוכח מדעית כתורם לחיסוניות, ולעידוד חיידקים פרוביוטיים המסייעים למערכת העיכול של התינוקות. העובדה שהפורמולהשל נאן סופרים מכילה שני סוגי HMO מקבוצות שונות תורמת להגנה חיסונית מקיפה יותר.

פרוביוטיקה מסוג L.Reuteri. הינה זן ייחודי המוגן בפטנט רשום, זהו זן פרוביוטי שקיים באופן טבעי בחלב אם ונחקר באופן נרחב ונמצא כבעל יתרונות רבים למערכת העיכול של התינוק. 

150 שנות מדע: תרכובת מזון התינוקות הראשונה בעולם הומצאה על ידי אנרי נסטלה, מייסד חברת נסטלה העולמיתכבר בשנת 1867, כאשר רקח אותה עבור פג שלא היה מסוגל לינוק. חייו של התינוק ניצלו ומאז מובילה נסטלה את קטגוריית תחליפי החלב (תמ"ל) בעולם, עם מוצרים המבוססים על מחקר ופיתוח לצד הבנה עמוקה של הרכב חלב האם שהוא המזון הטוב ביותר לתינוק.  

מדי שנה נסטלה מקדישה למעלה מ1.7 מיליארד פראנק שוויצרי למרכז הפיתוח שלה בשוויץ כדי לסייע בהתגברות על אתגרים תזונתיים בקנה מידה גלובלי ולהבטיח שילדים יהנו ממוצרים מבוססי המחקר המתקדמים ביותר בעולם.

זו הפעם הראשונה שמותג בינלאומי של חברת נסטלה העולמית ייוצר במפעל מקומי של אסם-נסטלה בישראל. 

אוליגוסכרידים של חלב האם (HMO): חלב אם, שהינו המזון הטוב ביותר לתינוק, מכיל גם מרכיבים חיוניים להתפתחות מערכת החיסון של התינוק. אחד החשובים בהם, והשלישי בכמותו הינו קבוצות ה- HMO. ה- HMO's חיוניים להגנה על התינוק ופועלים במספר דרכים: תורמים לשגשוגם של החיידקים הפרוביוטיים הידידותיים במעי, נצמדים לחיידקים מחוללי מחלות ובכך מפחיתים זיהומים ומסייעים לויסות מערכת החיסון.

השילוב הייחודי של שני סוגי ה- HMO הוכיח במחקרים שהשימוש בתמ"ל המכיל שני סוגים אלו מפחית את הסיכון לזיהומים במערכת הנשימה ומקרב את הרכב המיקרוביום של התינוק לזה של תינוק יונק. פרוביוטיקה מסוג L.reuteri: מאחר ומערכת העיכול של התינוק אינה בשלה וממשיכה להתפתח בחודשים שלאחר הלידה, נוצרת אצל תינוקות רבים אי נוחות שמתפתחת פעמים רבות לגזים (קוליק) הגורמים לכאב ולבכי ממושך.  פרוביוטיקה מסוג L.reuteri ניתנת כיום לתינוקות עם קוליק, בין אם בתוך התמ"ל ובין אם כתוסף בטיפות, בשל היתרונות הרבים שלה למערכת העיכול.