קבלו את: Mr Zeltser

הוא חדש, מוגז ומוגזם! ## והוא מהמשפחה של בירה מלכה ## משקה סודה אלכוהולי מתסיסת שמרים טבעית, בטעם עדין של פרי ## ללא סוכר, ללא פחמימות, ללא צבעי מאכל, דל קלוריות וללא חומרים משמרים

יורם מארק-רייך

אתר כדאי לדעת

צילומים: באדיבות מיסטר זלצר

ההארד זלצר הישראלי הראשון מגיע מהמבשלה של האחים אסף ודן לביא, ממייסדי ובעלי בירה מלכה, בדמותו של מיסטר זלצר. 

מיסטר זלצר הוא משקה סודה אלכוהולי מתסיסת שמרים טבעית, בטעם עדין של פרי, דל קלוריות (31 קל' ל100 מ"ל), דל גלוטן (פחות מ20 PPM), ללא סוכר, ללא צבעי מאכל וללא חומרים משמרים. 

על הפיתוח של המשקה עמלו במבשלת הבירה הצפונית במשך למעלה משנתיים. מפיצוח תהליך הייצור הלא פשוט ועד דיוק הטעמים ואיזונם.

המשקה מגיע בשלושה טעמים: תפוז מדמם, מנגו צ'יל, ליים קרימינלי, מוצע למכירה בבקבוקים, פחיות ומחבית מזיגה, ומביני עניין טוענים שהוא עתיד לכבוש אותנו בסערה. 

הארד זלצר, סודה אלכוהולית, זו קטגוריות האלכוהול בעלת הצמיחה הגבוהה ביותר בארה"ב בשנים האחרונות, עם מכירות שעולות משנה לשנה. המוצר בעל שלושת המרכיבים: מים מוגזים, אלכוהול ותמצית טעם טבעית הוא דל קלוריות ומתאים במיוחד לקיץ.

על פיתוח המותג אמונים אסף לביא וגלעד דרור (מנכ"ל בירה מלכה) ביחד עם ברוקן פינגאז, קולקטיב אמנות הרחוב החיפאי שציוריו מתנוססים על קירות מבנים ובתוך גלריות ברחבי העולם, שיצרו את מר זלצר ואת השפה המיתוגית שלו.

אסף לביא, מנכ"ל ובעלים: "כמו שבירה מלכה הייתה חלוצה והביאה את הבשורה של מבשלות הקראפט לארץ, אני מאמין שגם מיסטר זלצר יהיה חלוץ בבניית הקטגוריה של ההארד זלצר בישראל."

מכיל 4.4% אלכוהול. כשר. 

מחיר מומלץ לצרכן: 12-14 שקלים. 

להשיג בחנויות, בברים ומסעדות. 

אתר: mrzeltser.co.il 

אינסטגרם: Mr Zeltser