מרינה מפרסמת את מרינה פטריות הגליל!

מרינה מפרסמת את מרינה פטריות הגליל!


חברת מרינה פטריות הגליל בחרה ביוצרת, מרינה מקסימיליאן-בלומין, להוביל את קמפיין הפרסום והמיתוג של מוצרי החברה ## הקמפיין יתמקד בפטריות מרינה שגדלות בגליל המערבי בחוות הפטריות הגדולה במזרח התיכון ## הידעתם? הפטרייה לא רק בריאה, היא פלא הבריאה! 

יורם מארק-רייך  

אתר כדאי לדעת

צילומים: שי פרנקו 

בטח שמתם לב שעלה לאוויר קמפיין פרסום רחב היקף בתקציב של 3.5 מיליון ₪, המשיק את השפה החדשה של המותג מרינה פטריות הגליל. המהלך השיווקי כולל השקת לוגו, סיסמה ועיצוב חדש למותג הפטריות המוביל בישראל. את התהליך האסטרטגי והמיתוג מחדש הוביל ברוך נאה ואת הקמפיין התקשורתי יצר משרד הפרסום ראובני פרידן המתמחה בפרסום מותגי מזון. 

חברת מרינה פטריות הגליל, חלוצת ענף הפטריות בישראל, פועלת למעלה מ-35 שנה בגידול ושיווק פטריות ומוצרים מוגמרים על בסיס פטריות, לצד מגוון רחב של ירקות ירוקים המשווקים תחת המותג. את החברה, מוביל המייסד רמו בן שושן.  

להובלת הקמפיין התקשורתי נבחרה הזמרת והיוצרת מארינה מקסימיליאן–בלומין ששמחה לגלות בסרטון שיש מותג על שמה. הקמפיין, שעלה בטלוויזיה ובדיגיטל, מציג את מגוון האפשרויות לשדרוג מנות עם שילוב של פטריות מרינה. 

מרינה מקסימילאן–בלומין מהמארינות המוכרות בישראל, היא אישה מרשימה וקלאסית, אמא צעירה, חובבת פטריות מושבעת, אוהבת לבשל, מוסיקאית מחוננת וזמרת מצליחה וטובה. ועל  השם אין עוררין – 'מרינה מלכת הפטריות'!! 

'מרינה', משיקה במקביל עיצוב חדש בחזיתו דמות מאוירת של מלכת הפטריות והעלים הירוקים ובכוונתה לעמוד בחזית ענף החקלאות במהלך שינסה לתת במה לערכים תזונתיים וקולינאריים מופלאים של הפטריות. 

פטרייה היא לא רק בריאה - היא פלא הבריאה! מכילה חלבון ומינראליים ויטמינים ושאר ערכים נפלאים ומשמשת מזה שנים רבות כבסיס למעדנים רבים על שולחנות משפחות רבות בישראל. הקמפיין מתרכז במגוון אפשרויות השדרוג של פטריות לכל מנה או ארוחה מהחביתה הפשוטה שתהפוך לאומלט פטריות, דרך טוסט פשוט של בוקר או סלט משודרג. פטריות מעשירות כל מנה להיות "סופר מנה". 

צריכת הפטריות בישראל הכפילה את עצמה פי חמש, משלהי שנות השמונים אז החל לצמוח ענף הפטריות הטריות בישראל. הישראלי הממוצע צורך ואוכל כ- 1.8-1.9 ק"ג בממוצע שנתי לנפש, הדרך עוד ארוכה כאשר משויים לנתונים המגיעים מאירופה ומהעולם. שוק הפטריות בישראל צומח ועומד היום על כ- 19 אלף טון בשנה. אין מסעדה, מלון או מטבח שלא צורך פטריות על בסיס שבועי וכ- 75% מבתי האב הפרטיים מצהירים על צריכת פטריות בתדירות שבועית או דו שבועית.   

רוני סופר, סמנכ"ל שיווק מרינה: "אני גאה לעמוד מאחורי הבמה בתהליך מרגש שכזה, וממליץ לכולם להנות ממרינה מלכת הפטריות בכל מנה, ביס או ארוחה".