מנה חמה: היישר מן המטבח האסייתי

אופציות חדשות למי שאוהב מנה חמה: נודלס קארי ומנה חמה נודלס טריאקי ## מנות שמגיעות מהמטבח האסייתי, שהולך ומתחבב על החיך הישראלי ## סדרת מנה חמה בשקית

יורם מארק-רייך

אתר כדאי לדעת

צילום: סטודיו אוסם

מנה חמה ממשיכה לחדש ולהפתיע עם טעמים מהמטבח האסייתי, שכבש את החיך הישראלי.

מנה חמה, המותג האהוב על הישראלים כעת בפאוצ'ים בטעמים חדשים: נודלס בטעם קארי ונודלס בטעם טריאקי. באריזת שקית, לנשיאה לכל מקום בקלות ובנוחות.

מנה חמה בשקית מעניקה חוויה קלה ונוחה להכנה ביתית מהירה כמו גם כפתרון קומפקטי לטיולים.הפורמט בשקית מעניק לצרכנים את המוצר האהוב בצריכה נוחה ובמחיר אטרקטיבי.

הטעמים החדשים מעניקים לצרכנים חווית טעמים מרגשת בעולמות חדשים – והפעם עם טעמים ייחודיים שלא קיימים בשוק הישראלי. מנה חמה בשקית נודלס בטעם קארי ונודלס בטעם טריאקי. משתלבים בתוך מגוון המוצרים בסדרה: מנה חמה נודלס בטעם בקר, מנה חמה נודלס בטעם עוף ומנה חמה נודלס ספייסי.

אוקסנה מרום מושייב, מנהלת פעילות בחטיבה הקולינארית באסם-נסטלה: "מוצרי מנה חמה אהובים מאוד בישראל עם נתח שוק שעומד על כ-63%. הצרכן הישראלי אוהב את המוצרים ומשתמש בהם במגוון הזדמנויות צריכה כשהם מהווים פתרון טעים, מהיר ונגיש."

"הטעמים החדשים נשענים על יתרונות המוצר האהוב המעניק חוויה של ארוחה טעימה ב 3 דקות בלבד בפורמט אריזה נוחה. אנו בטוחים שהמוצרים החדשים בטעמים האסייתיים יתקבלו בהתלהבות רבה."