לג'נדה: גלידת מצות ושוקולד וגלידת במבה נוגט - כשרות לפסח

לג'נדה: גלידת מצות ושוקולד וגלידת במבה נוגט - כשרות לפסח

לכבוד הפסח רשת הגלידריות לג'נדה מציגה 2 טעמים ייחודיים וכשרים לפסח ## גלידת המצות תקפה לפסח בלבד, גלידת הבמבה תמשיך גם הלאה...

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

צילום: יערה גדרון

אם חשבתם שכבר המציאו הכול בתחום הפיצות, הבורגרים והגלידות, תנסו להיראות מופתעים. הראש היהודי ממציא לנו פטנטים, טעמים ושילובים מעניינים. והכבוד מגיע הפעם לרשת לג'נדה, שמציעה לכבוד הפסח 2 טעמים חדשים, ייחודיים וכשרים לפסח:

גלידת מצות – גלידת שוקולד לבן בשילוב מצות ושוקולד קרם אגוזים.

גלידת במבה נוגט – גלידת חמאת בוטנים בשילוב שוקולד ובמבה נוגט.

צילום: יערה גדרון

לג'נדה מחויבת לגלידה איכותית וטרייה, ולכן בכל הסניפים מיוצרת הגלידה באופן יומיומי במקום. מעל ל-70 טעמים, הנעשים לפי הנוסחאות המסורתיות לג'ילטו איטלקי אמיתי ועם מיטב חומרי הגלם והפירות.

הג'לטו של לג'נדה מבוסס על טהרת השמנת, החלב הטרי ומגוון חומרי גלם המיובאים היישר מאיטליה. את הטעמים האגדיים הם יוצרים עם התוספות הכי הכי, כמו אגוזי לוז מפיאמונטה, פיסטוקים מעולים, טרפלס שמייצרים לבד ושוקולד 100% אמיתי. בסורבה משתמשים בפירות טריים או קפואים מאיכות מעולה והיוגורט הוא יוגורט טבעי.

צילום: אתר כדאי לדעת

מחירים
15 ₪ למנת גלידה קטנה לילד. 
19 ₪ למנת גלידה אישית. 
59 ₪ לחצי קילו גלידה. 
103 ₪ לקילו גלידה.

כדאי לדעת / לג'נדה: 

לדודו מינה ואורי פינקלשטיין, חברי ילדות מנהריה, היה חלום לפני 20 שנה להקים בארץ גלידריה איכותית. אחרי השתלמות ארוכה באיטליה הקימו ב-2001 את גלידריית לג'נדה, שמונה כיום 21 סניפי גלידריות לג'נדה ושני סניפי פרוטבר לשייקים בפריסה ארצית.