לג'נדה: הלילה הזה כולו גלידת מצות...

רשת הגלידריות לג'נדה מציגה לפסח גלידת מצות ושוקולד השחר ## וגם גלידת שוקולד לבן עם בפלות כשרות לפסח ## ואפילו וופל בלגי וקרפ ## כולן כולן כולן כשרים לפסח!!!

יורם מארק-רייך

כדאי לדעת

אי אפשר להכחיש - עם ישראל אוהב למרוח על המצות שלו את שוקולד השחר. נכון? בטח שנכון. בכל פסח חל זינוק במכירות של הממרח, כי זה הולך מצוין עם מצות.

צילום: יערה גדרון

אז מה הקשר לגלידה, אתם שואלים?

ועוד איך יש קשר!! לכבוד הפסח רשת הגלידריות לג'נדה מציגה טעמים ייחודיים וכשרים לפסח, וביניהם - לראשונה - גלידת שוקולד השחר ומצה, שהיא גלידה על בסיס שוקולד השחר עם שברי שוקולד מצופים בשוקולד השחר, גלידת שוקולד לבן בשילוב שברי וופלים כשרים לפסח מצופים בשוקולד קרפ אגוזים ולראשונה גם וופל בלגי וקרפ כשרים לפסח, כך שלא צריך לוותר על שום קינוח מתוק במהלך ימי החג.

האג'נדה של לג'נדה היא לגלידה הכי איכותית וטרייה שיש ולכן בכל הסניפים מיוצרת הגלידה באופן יומיומי במקום. מעל ל-70 טעמים, הנעשים לפי הנוסחאות המסורתיות לג'ילטו איטלקי אמיתי ועם מיטב חומרי הגלם והפירות.

מחירים החל מ- 15 ₪ למנת גלידה קטנה לילד, 19 ₪ למנת גלידה אישית, ו-110 ₪ לקילו גלידה.

כדאי לדעת / רשת לג'נדה

דודו מינה ואורי פינקלשטיין, חברי ילדות מנהריה, חלמו לפני 20 שנה להקים בארץ גלידריה איכותית. אחרי השתלמות ארוכה באיטליה הקימו ב2001 את גלידריית לג'נדה, שמונה היום 21 סניפי גלידריות לג'נדה ושני סניפי פרוטבר לשייקים בפריסה ארצית, ביניהם סניפי הדגל בתל אביב שדרות רוטשילד, ברחוב דיזנגוף ובנמל יפו.

כנסו, כנסו:  https://www.legenda.co.il/branches/