לג'נדה: גלידה של גאווה...

לג'נדה: גלידה של גאווה...

רשת הגלידריות לג'נדה מציגה לרגל שבוע הגאווה מהדורה מוגבלת של גלידה בהשראת דגל הגאווה 


יורם מארק-רייך

אתר כדאי לדעת

צילום: יחצ רן רהב

גלידת שבוע הגאווה של לג'נדה בהשראת ששת צבעי הקשת של דגל הגאווה, מורכבת מצבעי הדגל ומטעמים מגוונים ושונים זה מזה, שמשתלבים באופן הרמוני בטעם של הגלידה. שילוב טעמי סורבה הפירות החמצמצים של אוכמניות, פסיפלורה, מנגו ותות, יחד עם הטעמים המתוקים של גלידת מסטיק וגלידת פיסטוק עשירה. כולם יחד משתלבים לביס המושלם.

האג'נדה של לג'נדה היא לגלידה הכי איכותית וטרייה שיש ולכן בכל הסניפים מיוצרת הגלידה באופן יומיומי במקום. מעל ל-70 טעמים, הנעשים לפי הנוסחאות המסורתיות לג'ילטו איטלקי אמיתי ועם מיטב חומרי הגלם והפירות.

הג'לטו של לג'נדה מבוסס על טהרת השמנת, החלב הטרי ומגוון חומרי גלם המיובאים היישר מאיטליה. את הטעמים האגדיים הם יוצרים עם התוספות הכי הכי, כמו אגוזי לוז מפיאמונטה, פיסטוקים מעולים, טרפלס שמייצרים לבד ושוקולד 100% אמיתי.  

בסורבה משתמשים בפירות טריים או קפואים מאיכות מעולה והיוגורט הוא יוגורט טבעי. הטעם החדש מצטרף במהלך חודש יוני לטעמים הקיימים ביניהם טעמי הסורבה פירות והטעמים החלביים ביניהם: בואנו ביאנקו, קרם עוגיות, קרמל מלוח, שוקולד בלגי, נוצ'ולה מסקרפונה, קרם בורלה, פאי תפוזים, פיסטוק, פנקוטה טופי, אייריש קופי, שרי מניה ועוד.

מחיר: החל מ-14 ₪ למנת גלידה, ו-95 ₪ לקילו גלידה באריזה. 


כדאי לדעת /  רשת לג'נדה

לדודו מינה ואורי פינקלשטיין, חברי ילדות מנהריה, היה חלום לפני 20 שנה להקים בארץ גלידריה איכותית. אחרי השתלמות ארוכה באיטליה הקימו ב2001 את גלידריית לג'נדה, שמונה היום 21 סניפי גלידריות לג'נדה ושני סניפי פרוטבר לשייקים בפריסה ארצית ביניהם סניפי הדגל בתל אביב שדרות רוטשילד, ברחוב דיזינגוף ובנמל יפו.