הגלידות של פלדמן: קבלו את המסקרפונה

"הגלידות של פלדמן" מחזירה את השמנת לגלידה ## סדרת גלידות משפחתיות בשם מסקרפונה עם 17% שמנת משובחת 

יורם מארק-רייך

אתר כדאי לדעת

צילום: סטודיו פלדמן

חברת הגלידות של פלדמן ממשיכה להשיק מוצרים איכותיים לכל המשפחה ומציגה סדרת גלידות משפחתיות חדשה תחת השם "מסקרפונה", עם שלושה טעמים מפנקים במיוחד: 

  1. גלידת מסקרפונה בסגנון איטלקי בטעם קרמל מלוח עם סירופ קרמל מלוח.

  2. גלידת מסקרפונה בסגנון איטלקי בטעם וניל עם שברי עוגיות בתוספת נטיפי שוקולד וסירופ בטעם שוקולד.

  3. גלידת מסקרפונה בסגנון איטלקי בטעם תות עם חתיכות תות, נטיפי שוקולד וסירופ בטעם תות.

הסדרה החדשה מכילה 17% שמנת משובחת. גלידות פלדמן מציעה מגוון רחב של גלידות משפחתיות איכותיות שעונות על הצורך של אנשים לקינוח חלבי טעים. סדרת הגלידות החדשה של פלדמן היא בדיוק מה שצריך כדי לקנח ארוחה טעימה. סדרת הקינוחים של "הגלידות של פלדמן" משווקות באריזה משפחתית של 1.2 ליטר.מחיר מומלץ לצרכן לגלידה משפחתית: 23.90 ₪ 

ארז וולף, מנכ"ל הגלידות של פלדמן: "אנו גאים להציג את סדרת הגלידות המשפחתיות החדשה שלנו, מסקרפונה, בשלושה טעמים מפתיעים ומפנקים. הסדרה החדשה יכולה להתאים בסוף כל ארוחה טובה כמו קינוח שלא צריך להתעסק איתו הרבה. פלדמן שמה לה למטרה, להמשיך, להשקיע, לחדש ולהרחיב את הסדרות המוצלחות שקהל הצרכנים אוהב ותמשיך להפתיע גם בהמשך." 

  • כשר חלבי, בהשגחת חוג חתם סופר ב"ב. 

  • להשיג במגוון רחב של חנויות השוק הפרטי. מינימרקטים, מכולות ברשתות שיווק וברשת חנויות המפעל.

כדאי לדעת / חברת הגלידות של פלדמן

נוסדה בשנת 1945 ונוהלה עד חודש אוגוסט 2018 על ידי משפחת המייסדים - משפחת פלדמן – שלו. החברה נרכשה באוגוסט 2018 על ידי קרן גרין לנטרן, שמנוהלת על ידי דני בן רעי, ריצ'י האנטר וג'וזף עליאש.

לחברה קו מוצרים רחב במגוון קטגוריות – שלגונים בודדים, מאגדות וחבילות משפחתיות. מוצרי החברה מופצים למגוון רחב של חנויות בשוק הפרטי, רשתות השיווק וללקוחות בשוק המוסדי. ל"הגלידות של פלדמן" רשת של כ-80 חנויות ברחבי הארץ. 

אתרhttp://www.fld.co.il