פלקסיטול: קרם ידיים אנטי אייג'ינג

פלקסיטול: קרם ידיים אנטי אייג'ינג 

ראשון מסוגו בישראל ## נוסחת אנטי אייג'ינג למראה ידיים צעיר יותר ## משפר את גמישות וקולגן העור, מפחית הופעה של קמטוטים, כתמי גיל ופיגמנטציה ## מבית אלטמן 

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

פלקסיטול קרם ידיים. צילומים: באדיבות אלטמן

כולנו מכירים את התופעה. עם השנים מזדקן עור הידיים ומשתנה. העור הופך דק יותר ומאבד מצפיפותו. הוא הופך רפוי ומופיעו עליו כתמי פיגמנטציה המכונים: כתמי גיל. 

אלטמן משיקה מוצר חדש ראשון בסדרת מוצרי פלקסיטול הידועים ביעילותם. מגוון מוצרי הסדרה זוכים להצלחה רבה בעולם ובישראל . לראשונה מושק קרם ידיים אנטיאיג'ינג עם רכיבים ייחודיים קרם הידיים פליקסיטול החדש, צפוי לשנות את שוק קרמי הידיים בישראל. 

פלקסיטל הינו מותג בינלאומי המתמחה במוצרי טיפוח עור טיפוליים המציעים פתרונות להקל מהירה, מוכחות מגובה בניסויים קליניים. קרם הידיים היחיד בשוק המיועד לאנטי אייג'ינג. מרכיבים:

•    רכיב פעיל מוכח קלינית - Plantago lanceolata –SenestemTM

•    מכיל 10% אוראה ללחות מוגברת, ו-2% Dimethicone להגנה.

•    מכיל תערובת של 10 רכיבים מזינים ומעניקי לחות כמו חמאת שיאה, לנולין, גליצרין, אלו וורה, פנתנול.


בקרם הידיים פלקסטול יש רכיב פעיל, המיוצר מתאים צמחיים ונמצא בקרם הידיים בריכוז של 2%, הפועל ל: 

· שיפור גמישות וקולגן העור.

· מפחית הופעה של קמטוטים.

· מפחית כתמי גיל ופיגמנטציה.

· מזין ומעניק לחות לעור.

· הוא אינו שמנוני ונספג בקלות.


במחקר קליני בו נבדקו 56 נשים בגילאי 52-75 עם סימני הזדקנות (עור רפוי, נקודות פיגמנטציה), הנשים מרחו פעמיים ביום את הקרם למשך חודשיים על גב כף היד. לאחר חודשיים נראה כי קיימת ירידה של 26% בתכונת המלנין (פיגמנט חום), עלייה בזוהר של העור ב-31.7% בנקודות הפיגמנטציה ספציפית, וב-12.2% בשאר העור. במחקר קליני נוסף שנערך, בו השתתפו 15 נשים בגילאי 30-65, ניכר שיפור דרמטי במדדי האלסטיות לאחר 4 שבועות מיום השימוש בקרם. התוצאה: עור ידיים בריא זוהר ובעל מראה צעיר יותר,את הקרם ניתן למצוא  בבתי המרקת והפארם ובחנויות הפארמה און ליין.

מחיר: 64.90 ש"ח.