פיטנס: מעכשיו גם בייגלה

אסם נסטלה משיקה לראשונה את סדרת בייגלה פיטנס (Fitness) המכילה דגנים מלאים וירקות ## שני טעמים: בטטה וסלק ## חטיפים אפויים וצבעוניים

יורם מארק-רייך

אתר כדאי לדעת

צילומים: סטודיו אוסם

אסם-נסטלה, יצרנית החטיפים והבייגלה הגדולה בישראל, משיקה לראשונה את בייגלה פיטנס – שילוב ראשון מסוגו בין פיטנס לבייגלה, המכילים דגנים מלאים וירקות שתורמים למראה ולטעם מעולה, כ-120 קלוריות במנה (30 גרם). 

מותג פיטנס האהוב ממשיך את ההתרחבות המוצלחת בזירת better for you, ולאחר השקות רבות ואהובות בקטגוריית המאפה, הדגנים והחטיפים, ממנף את ההצלחה וישדרג את קטגורית הבייגלה. 

בעולם החטיפים והבייגלה מחפשים הצרכנים פתרונות טובים יותר, איכותיים וללא התפשרות על חווית הטעם. מגמה זו הוכיחה את עצמה בעולם המאפה עם קרקר פיטנס THIN ועכשיו תהווה פיתרון גם להזדמנויות הצריכה המגוונות של עולם הבייגלה. 

בייגלה פיטנס הינו חטיף אפוי שעשוי מרכיבים איכותיים, בין השאר דגנים מלאים וירקות שמעניקים צבעוניות בולטת, ארומה וטעמים נפלאים. בסדרה יושקו שני סוגים: בטטה וסלק. 

עינת מוסקוביץ, מנהלת פעילות חטיפים באסם נסטלה: השקת בייגלה פיטנס עם ירקות נותן מענה למגמה שהולכת וצוברת תאוצה של צרכנים המחפשים פתרונות טובים ואיכותיים יותר על המדף. כמו כן, בייגלה פיטנס מעניק חידוש מרענן לעולם הבייגלה. הסדרה החדשה בולטת בצבעוניותה ובטעם המיוחד, ואכן זכתה להתלהבות וקיבלה ציונים גבוהים במיוחד בכל המדדים והתאמה מושלמת תחת סדרת פיטנס. סדרת פיטנס בייגלה, כ- 120 קלוריות למנה, מציעה איזון בין טעם נהדר, מרקם פריך וצבע משגע". 

אריזות: 150 גרם. 

פרווה חמץ, כשרות בד"צ – העדה החרדית ירושלים, רבנות מקומית יקנעם. 

ניתן להשיג בכלל רשתות השיווק במדפי החטיפים.

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.