ד"ר פישר: סדרת מגבונים

ד"ר פישר: סדרת מגבונים 

גם בל"ג בעומר – לא מוותרים על שמירה על עור הפנים ## לאחר החגיגות סביב המדורה והמנגלים, מסירים את הלכלוך שהצטבר על עור הפנים עם המגבונים

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

ל"ג בעומר, הידוע כחג המדורות והמנגלים, מתקרב ובא. בניגוד לשנה שעברה, השנה נוכל לשוב ולבלות עם החברים והמשפחה סביב המדורה או אירועי המנגל. במהלך החג, זיהום האוויר עולה משמעותית ומגיע לרמה של פי 10 מביום רגיל.

לשם כך מציעה ד"ר פישר להסיר את הלכלוך והזיהום המצטבר בעיקר על עור הפנים באמצעות סדרת מגבוני נטורל קר. מגבוני נטורל קר הינם מגבונים רכים וגדולים במיוחד בעלי פורמולה ייחודית המסירה ביעילות איפור ומייקאפ מאזור הפנים והעיניים. המגבונים מעניקים לעור לחות ומסייעים במניעת יובש העור. שימוש במגבונים מעניק לעור מראה בריא, נקי וצעיר לאורך זמן ובניחוח נפלא. המגבונים היפואלרגניים וללא אלכוהול.סדרת נטורל קר מגבונים להסרת איפור מכילה:

  • לעור רגיל: מכילים תמציות סחלב ושיבולת שועל ופרו ויטמין B5.

מחיר: 30 יח', 25.90 ₪

  • לעור שמן: מכילים תמציות וניל ושושנת מים ופרו ויטמין B5.

מחיר: 30 יח', 25.90 ₪

  • לעור רגיש: נבדקו דרמטולוגית ועברו את מבחן סנסיטיב המחמיר. מכילים תמציות חמאת שיאה וחלב רימונים ופרו ויטמין B5.

מחיר: 30 יח', 25.90 ₪*אין להשתמש בילדים מתחת לגיל 3.כדאי לדעת / ד"ר פישר: בד"ר פישר משלבים למעלה מ-55 שנות ניסיון, מחקר וידע רפואי בינלאומי כדי לפתח את התכשירים המתקדמים ביותר לבריאות כל בני המשפחה. תכשירי התשלובת מיוצרים במפעלי ד"ר פישר תחת בקרת איכות קפדנית, על-פי תקני הייצור הבינלאומיים המחמירים תוך שימוש במרכיבים מהמתקדמים, הבטוחים והבדוקים ביותר. מפעלי ד"ר פישר הינם בעלי תו תקן הפלטינה היוקרתי של מכון התקנים הישראלי המעיד על מצוינות תפעולית ועמידה ב-5 תקני איכות מחמירים: ייצור תכשירים קוסמטיים ואביזרים רפואיים, איכות הסביבה, בטיחות וניהול מערכות. תכשירי ד"ר פישר הינם בעלי מוניטין בינלאומי ונמכרים בהצלחה בעשרות מדינות ברחבי העולם.