ד"ר פישר:  קמיל בלו סנסיטיב חדש

ד"ר פישר:  קמיל בלו סנסיטיב חדש

שמן גוף לתינוק מועשר בשמן שקדים, מתאים במיוחד לעורו העדין של התינוק ## מסדרת קמיל בלו סנסיטיב ## מובטחת לחות ל-48 שעות ## לריכוך, להזנה ולהגנה על עורו העדין של התינוק מפני יובש וגירויים

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

צילום: יעל האן

עיסוי תינוקות זוכה בשנים האחרונות להתעניינות רבה בקרב הורים צעירים, ובצדק. 

לעיסוי תינוקות סגולות רבות ומגוונות, בין היתר העיסוי תורם לתחושת הרוגע והביטחון של התינוק, דרך המגע ההורה והתינוק לומדים להכיר האחד את השני ומעמיקים את הקשר ביניהם על ידי זמן איכות משותף. בנוסף, מריחת עורו העדין של התינוק בשמן תורמת להזנתו, ושומרת על מראה עור בריא לאורך זמן. 

קמיל בלו סנסטיב שמן גוף לתינוק המועשר בשמן שקדים מכיל שמנים ותמציות אשר מעשירות את עור התינוק בלחות לה הוא זקוק, נספג בקלות ובמהירות ומותיר את העור חלק ורך למגע. שמן הגוף לתינוק הינו היפואלרגני, ועבר גם מבדק סנסטיב המעיד על התאמה לעור עדין ורגיש במיוחד. 

הנוסחה הייחודית איננה מכילה פראבנים, סיליקונים, חומרים משמרים, SLS , SLES, והיא מוצעת בריח עדין לחוויית שימוש נעימה במיוחד.

קמיל בלו נותן מענה מקיף לכל שלבי הטיפול הטיפוח והרחצה של תינוקות החל מיום היוולדם ואילך. המותג כולל מגוון רחב של מוצרים ביניהם אל סבון, שמפו אל דמע, משחות החתלה, קרמי פנים, קרמי גוף ומגבונים. כל המוצרים עברו בדיקות היפואלרגניות ובעלי ריח נעים ועדין אשר יגרמו לכם להתמכר כבר מהשימוש הראשון.

מחיר: 17.90 תכולה: 200 מ"ל.

ניתן להשיג ברשתות השיווק, הפארם ובחנויות הנבחרות, כעת במחירי היכרות לרגל ההשקה.

כדאי לדעת / ד"ר פישר: 

בד"ר פישר משלבים למעלה מ-55 שנות ניסיון, מחקר וידע רפואי בינלאומי כדי לפתח את התכשירים המתקדמים ביותר לבריאות כל בני המשפחה. תכשירי התשלובת מיוצרים במפעלי ד"ר פישר תחת בקרת איכות קפדנית, על-פי תקני הייצור הבינלאומיים המחמירים תוך שימוש במרכיבים מהמתקדמים, הבטוחים והבדוקים ביותר. 

מפעלי ד"ר פישר הינם בעלי תו תקן הפלטינה היוקרתי של מכון התקנים הישראלי המעיד על מצוינות תפעולית ועמידה ב-5 תקני איכות מחמירים: ייצור תכשירים קוסמטיים ואביזרים רפואיים, איכות הסביבה, בטיחות וניהול מערכות. 

תכשירי ד"ר פישר הינם בעלי מוניטין בינלאומי ונמכרים בהצלחה בעשרות מדינות ברחבי העולם.