דומינו'ס: המטבח הים תיכוני אצלכם על הפיצה

דומינו'ס: המטבח הים תיכוני אצלכם על הפיצה 

חדש!! פיצות פרא, בהשראת ה- Farm To Table, המבוססת על מיטב התוצרת המקומית מהמרעה והשדה עם גבינות עיזים עשירות, לאבנה, חובזה ועלי זעתר טריים, סומאק ואבן יוגורט מגורדת ## שיתוף פעולה עם הלל גרדי ## שימו לב למבצעי ההשקה!

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

צילומים: דן פרץ

דומינו'ס פיצה, רשת משלוחי הפיצה הגדולה בישראל, שואבת השראה מטרנד ה- Farm To Table וחושפת סדרה חדשה של שלוש פיצות המבוססות על חומרי הגלם המקומיים. 

על מנת להביא את טעמי המרעה והשדה הים תיכוניים לפיצה המוכרת, חברה דומינו'ס פיצה לשף הלל גרדי – זוכה מאסטר שף ומי שהצליח להביא את החיבור בין הטבע למטבח הים תיכוני לציבור הרחב.

בחודשים האחרונים עבד גרדי ביחד עם צוות השפים של דומינו'ס פיצה במטרה לצור את הסדרה החדשה. הצוות המשותף הרכיב ביחד עשרות פיצות ייחודיות, תוך שימוש באינספור חומרי גלם שונים מהשדה והמרעה הישראלי. לאחר מספר חודשי נסיונות נולדה סדרת "פיצות פרא". 

הקולקציה החדשה מבוססת על שילוב גבינות, שרובן המוחלט מקומיות, בתוספת עשבי בר מהליקוט העונתי העכשווי כדוגמת עלי זעתר וחובזה טריים, עם סומאק כרישה ובצלים, לצד לאבנה, גאודה עיזים וקונפי ירקות. 

להשלמת חגיגת הטעמים, הפיצות החדשות כוללות גם תבלין ייחודי המבוסס על טהרת הטבע, עם סומאק, מלח גס ופלפל גרוס. סדרת הפיצות החדשות כוללת חומרי גלם מקומיים איכותיים, בדגש על ספקים מקומיים. מעשבי הבר שלוקטו לפיצה היישר מהשדה (זעתר וחובזה כצמחים מלאים הכוללים עלים) ועד הלאבנה של מחלבת תבור ואבן יוגורט של מחלבות עברי.

סדרת פיצות פרא כוללת שלוש פיצות, כל אחת בדגש אחר:

  • "פיצת פרא ירוקה": פיצה בשילוב מנצח של ירוק וצומח עם ארבע סוגי גבינות ובמראה ארטיזני עם קצוות מקופלים. הפיצה החדשה כוללת לבנה, מוצרלה, חובזה, גאודה עזים, בצל סגול, קונפי שרי, זעתר ואבן יוגורט מגורדת מעל.

  • "פיצת פרא גבינות ומאשרום": פיצה במיקס גבינות מקומיות עשירות מקושטות בפטריות שמפניון ובמראה ארטיזני עם קצוות מקופלים. הפיצה החדשה כוללת רוטב שמנת, מוצרלה, בצל סגול, גאודה עיזים, גבינת עיזים, פטריות שמפניון, שום קונפי, צ'ילי ואבן יוגורט מגורדת מעל.

  • "פיצת פרא בצלים": פיצה במגוון טעמי בצל שונים לטעם מתקתק וכפרי בפה, במראה ארטיזני עם קצוות פיצה מקופלים. הפיצה החדשה כוללת רוטב שמנת, מוצרלה, בצל סגול, כרישה, בצל ירוק, חמאת שום ואבן יוגורט מגורדת מעל.

* מחיר השקה מיוחד: כל פיצה מסדרת "פיצות פרא" תימכר ב-79.90 ₪, במקום 85.90 ₪, עד ה 28.2.23. 
* מבצע השקה: פרא + משפחתית קלאסית ב- 62 ₪ לכל פיצה (124 ₪ כולל).