מונדיאל הגיע, במבה בא!

מונדיאל הגיע, במבה בא!

אסם בחגיגת חטיפים חדשים לקראת המונדיאל ## במהלך נובמבר יושקו מהדורות מיוחדות של במבה במילוי קרם בטעם בראוניז, במבה ביסלי ברביקיו מיקס, אפרופו בטעם ביסלי בצל ובייגלה שטוחים בטעם ביסלי בצל

יורם מארק-רייך

אתר כדאי לדעת

צילום: סטודיו אסם 

מיד עם שריקת הפתיחה של המונדיאל, יצאה אוסם, יצרנית החטיפים הגדולה בישראל, במגוון מהדורות מיוחדות של חטיפים לנשנוש בימי החורף ולצפייה חברתית במשחקים. בין החטיפים: אפרופו, בייגלה שטוחים ובמבה בטעמים חדשים ומוצר חדש בסדרת ה-MIX.

במבה במילוי קרם בטעם בראוניז: 

המותג האהוב והחזק ביותר בקטגוריית החטיפים, במבה, מקבל שחקן חיזוק עם מהדורה מוגבלת של מילוי קרם בטעם בראוניז. קרם הבראוניז בטעם שוקולדי. האריזה בצבע סגלגל בולט, עם נראות שמדגישה את הפודאפיליות של המוצר. 60 גרם ו-150 גרם, כשרות: כשר פרווה.

בייגלה שטוחים בטעם ביסלי בצל ואפרופו בטעם ביסלי בצל: 

סדרת חטיפים חדשים בתיבול ביסלי בצל במהדורה מוגבלת, בייגלה שטוחים בטעם ביסלי בצל ואפרופו בטעם ביסלי בצל. ביסלי בצל האייקוני הוא מהטעמים האהובים והפופולריים בסדרת מוצרי ביסלי, ומתיחת המותג ביסלי גם כתיבול על חטיפים אחרים זכה לתגובות נלהבות. שילוב של טעם ביסלי בצל עם הצורות והמרקמים של בייגלה שטוחים ואפרופו. בייגלה שטוחים בטעם ביסלי בצל: תכולה: 300 גרם, כשרות: כשר פרווה, אפרופו בטעם ביסלי בצל: תכולה: 50 גרם כשרות: כשר פרווה.

במבה ביסלי ברביקיו מיקס: 

טרנד חטיפי ה-MIX ממשיך לצבור פופולריות. לאחר ההצלחה הגדולה של מהדורת במבה ביסלי גריל מיקס שהושקה למונדיאל 2014, משיקה הפעם אוסם מיקס חדש במהדורה מוגבלת של במבה עם ביסלי ברביקיו באריזה אחת.  80 גרם. כשרות: כשר פרווה.

מבצע:

מי שיזמינו מארז ממגוון חטיפי אסם המוגדלים (150 גרם ומעלה) דרך אפליקציות המרקט השונות (וולט מרקט, יאנגו, וקוויק) יקבלו הטבה לקניית פיצה משפחתית של דומינוס ב-29.90 ₪. בנוסף, תתקבל ההזמנה במארז מעוצב שהופך לקערת הגשה.