מאפיית אריאל: מוצרי מאפה כשרים לפסח

מאפיית אריאל: מוצרי מאפה כשרים לפסח

רשת מאפיית אריאל משיקה ליין רחב של מוצרים כשרים לפסח ## סדרת בורקסים, ג'חנון, מלאווח, בצק לפיצה - ללא גלוטן ## וגם: לאפה, לחמניות וסדרת עוגות, עוגיות ומאפינס כשרים לפסח 


יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

מלאווח כשר לפסח של מאפיית אריאל. הדמיה: אלכס גרמן

חברת "מאפיית אריאל" משיקה לרגל החג מגוון מוצרים רחב שטרם נראו על המדף. 

שי סלמן, הבעלים: "במשך 25 השנים שכללנו את היכולות ואת ההתמקצעות שלנו בתחום, שיפרנו כל הזמן את הטעם של המוצרים והרחבנו את המגוון. הרחבת המגוון היא היענות ללחץ של צרכנים לספק עוד ועוד מוצרים. אנחנו לא מסתפקים בלתת תחליף למוצרי החמץ אלא מביאים טעמים שלעיתים אף עולים על המוצר המקורי."

ג'חנון כשר לפסח

ג'חנון איכותי, בטעם של אפייה ביתית ובמתכון מקורי של מאפיית אריאל, ללא גלוטן, ללא חומר משמר, מוגש קפוא באריזת 600 גרם (14 יחידות). ניתן לאפות על חום נמוך למשך הלילה וכן באפייה מהירה בתנור, ומגישים טרי וחם, לצד עגבניות מרוסקות וביצה קשה. כשר פרווה לפסח לאוכלי קטניות. 

ג'חנון כשר לפסח של מאפיית אריאל. הדמיה: אלכס גרמן

מלאווח כשר לפסח

מלאווח איכותי, בטעם של אפייה ביתית ובמתכון מקורי של מאפיית אריאל, ללא גלוטן, ללא חומר משמר, מוגש קפוא באריזת 600 גרם (6 יחידות). ניתן להכין על מחבת ובתנור, ומגישים טרי וחם, לצד סלט ירקות טרי וביצה קשה. כשר פרווה לפסח לאוכלי קטניות.

בורקס כשר לפסח

מבחר בורקס בטעם של אפייה ביתית ובמתכון מקורי של מאפיית אריאל, במילוי עשיר של גבינה, תפוח אדמה ורוטב פיצה, ללא גלוטן, ללא חומר משמר, מוגש קפוא באריזת 600 גרם (18 יחידות). אופים למשך כ-20 דקות ומגישים טרי וחם, לצד סלט רענן. כשר חלבי לפסח לאוכלי קטניות (בורקס תפוח אדמה כשר פרווה).

בורקס גבינה כשר לפסח של מאפיית אריאל. הדמיה: אלכס גרמן

בצק עלים כשר לפסח  

בצק עלים בטעם של אפייה ביתית ובמתכון מקורי של מאפיית אריאל, ללא גלוטן, ללא חומר משמר, מוגש קפוא באריזת 450 גרם (3 יחידות). מיועד למאפי עוגות, עוגיות, קישים, פשטידות ועוד. כשר פרווה לפסח לאוכלי קטניות.

מבחר עוגות פרמיום כשרות לפסח של מאפיית אריאל. צילום: דני גולן

עוגות כשרות לפסח

עוגות כשרה לפסח ללא חשש קטניות, במתכון מקורי של מאפיות אריאל ובטעם של אפייה ביתית, ללא צבעי מאכל, משווקת באריזת נוחות של 350 גרם. עוגה בטעם שוקולד, עוגת שיש, עוגת שוקוצ'יפס ועוגה בטעם וניל עם שטרויזל.


מבחר עוגיות כשרות לפסח של מאפיית אריאל. צילום: דני גולן

כשרות מוצרי המאפה בהשגחת בד"ץ בית יוסף והרבנות פ"ת.

כשרות העוגות ללא חשש קטניות בהשגחת חתם סופר.  

מחירים: 22-24 ₪ לאריזת ג'חנון, מלאווח, בורקס (600 גרם); 11-13 ₪ לעוגה באריזת 350 גרם. 17-19 ללחמניות כשל"פ.

להשיג ברשתות המזון ובסניפי רשת "מאפיית אריאל" ברחבי הארץ. 

סדרת העוגות הכשרה לפסח של מאפיית אריאל. צילום: דני גולן

כדאי לדעת / מאפיית אריאל

חברת "מאפיית אריאל" הוקמה לפני כ- 25 שנה, בקונספט של מאפיות שכונתיות. לחברה מספר מפעלים באזור הצפון המייצרים  מגוון לחמים מיוחדים, לחמניות ובגטים,  בורקסים וקרואסונים, עוגות ועוגיות, פוקאצ'ות  ועוד, בבקרת איכות גבוהה. החברה מפעילה 26  סניפים ברחבי הארץ, בשיטת זכיינות. מוצרי החברה משווקים ונמכרים ברשתות המזון ברחבי הארץ, בשוק המוסדי והפרטי ובסניפי הרשת.

צילומי הדמיה: אלכס גרמן. 

פייסבוק: מאפיית אריאל

אינסטגרם: https://www.instagram.com/arielbakery.il/