אחוה: אוזן המן לכל כיס

אחוה: אוזן המן לכל כיס

מי קבע שכדי לקנות אוזני המן צריכים לקחת משכנתא? ## קבלו אוזני המן במילוי ממרח בטעם שוקולד, מלית פרג או מלית תמרים במחיר שווה לכל

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

צילום: יעל האן

הקוראים הוותיקים כבר יודעים שאת הבוקר אני פותח עם קפה שחור ומשהו לכרסם לצדו. בבקרים האחרונים המשהו לכרסום הוא אוזני המן פריכים וטעימים. וזאת בזכות חברת אחוה, היצרנית המובילה בישראל של מוצרי טחינה, חלוה ודברי מאפה, שמשווקת לרגל חג הפורים אוזני המן במגוון טעמים: אוזני המן במילוי מלית פרג, אוזני המן במילוי מלית תמרים ואוזני המן במילוי ממרח בטעם שוקולד. 

אוזני המן מבית אחוה מצטיינים בבצק רך ונימוחים בפה ובעלי טעם ביתי עשיר. הם עשירים במילויים של פרג, שוקולד ותמרים, המעניקים לעוגיות את טעמן העשיר.

אוזני המן של "אחוה" משווקים באריזת נוחות שומרת טריות של 450 גרם, קלה לפתיחה ולסגירה, וכן באריזת חיסכון משפחתית של 700 גרם. בנוסף, משווקת אחוה אוזן המן במילוי שוקולד באריזה אישית סגורה, במחיר של 1 שקל בלבד!

אחוה מייצרת ומשווקת מגוון רחב של מוצרי מאפה משובחים בהם עוגיות מרוקאיות, רוגלך, עוגיות ממולאות, שוקולד צ'יפס, עוגות מאפין אישיות, עוגת תפוח עץ, עוגת שיש, עוגת שמרים קינמון וסדרת מאפים ללא סוכר.

מחיר: 8-10 ₪ לאריזת 450 גרם; 10-12 ₪ לקרטונית 700 גרם.  

כשר פרווה בהשגחת בד"ץ העדה החרדית ירושלים.

להשיג ברשתות השיווק והחנויות מלבד שופרסל ורמי לוי.