מעדני יחיעם: סדרת נקניקיות גורמה - יחיעם COLLECTION

סדרת נקניקיות גורמה של יחיעם, עולה על המדפים ## נקניקיות בקר בסגנון אמריקאי, נקניקיות בסגנון צרפתי ונקניקיות בראטוורסט ## סדרת הנקניקיות COLLECTION מיוצרת מנתחי בשר מובחרים, עשירה בחלבון, ללא גלוטן ## משווקת באריזת נוחות עם חבק ובעיצוב חדשני  

אתר כדאי לדעת

צילום: רמי גררה

יצרנית מוצרי הבשר "מעדני יחיעם", מקיבוץ יחיעם שבגליל המערבי, משיקה סדרת נקניקיות גורמה חדשות תחת מיתוג חדש: יחיעם COLLECTION

הסדרה כוללת 3 סוגי נקניקיות: 

נקניקיות בקר בסגנון אמריקאי - עשויות מ-100% בקר פרמיום ומיוצרות על פי מתכון וידע של חברת A&H מארה"ב. הנקניקיות מכילות 17% חלבון והן בטעם ובמרקם ייחודי. 

נקניקיות בסגנון צרפתי - עשויות מנתחי בקר, הודו ועוף איכותיים, בתיבול אופייני. הנקניקיות גדולות ועסיסיות, מכילות 15% חלבון במרקם וטחינה גסים. 

נקניקיות בראטוורסט - בסגנון בווארי-גרמני, מכילות 14% חלבון והן בעלות מרקם בשרי, חלק ועסיסי ובתיבול אופייני. כל הנקניקיות משווקות באריזות 300 גרם, 5 נקניקיות גדולות באריזה, ובעיצוב חדשני ומרהיב. 

סדרת יחיעם COLLECTION מביאה לצרכן הישראלי נקניקים ונקניקיות גורמה מהעולם, אשר הותאמו לחיך הישראלי ומיוצרות במפעל יחיעם. הסדרה כוללת נקניקים ומעדני גורמה בהם פרשוטו, סרוולד, סלמי צרפתי, מעדן אווז, כתף בקר ועוד. כל מוצרי יחיעם מושקים תחת מיתוג חדש, המבטא את מומחיותה של יחיעם בייצור נקניקים, נקניקיות ובשרים מעושנים, בצל ההרים הירוקים והנוף הגלילי של יחיעם. 

תמיר דגן, מנהל השיווק של מעדני יחיעם: "אנו שמחים לבשר על השקת שלוש נקניקיות חדשות מסדרת הפרמיום החדשה שלנו "קולקשן". טעמן, מרקמן ואריזתן של הנקניקיות הותאמו לקהל הישראלי והן ישווקו לראשונה לרגל ל"ג בעומר ויום העצמאות." 

כשרות: כשר בהשגחת הרבנות הראשית. 

מחיר: 26.90 ₪ לאריזת 300 גרם.  

להשיג ברשתות המזון ובחנויות המובחרות ברחבי הארץ.