יפאורה: מותג בינלאומי - Dilmah

מותג התה המוכר והותיק מסרי לנקה מגיע לישראל ## יפאורה משיקה בישראל סדרת משקאות תה קר, של מותג התה הבינלאומי Dilmah, אחד ממותגי התה המוכרים בעולם ## משקאות תה קר שחור וירוק בטעמי: אפרסק, לימונית-לואיזה וג'ינג'ר-לימון ודבש

יורם מארק-רייך

אתר כדאי לדעת


יפאורה משיקה בישראל סדרת משקאות תה קר, של מותג התה הבינלאומי Dilmah, שהינו אחד ממותגי התה המוכרים בעולם. לבחירתכם, משקאות תה קר שחור וירוק בטעמי: אפרסק, לימונית-לואיזה וג'ינג'ר-לימון ודבש.

יניב פרנקו, מנהל אגף השיווק ביפאורה: "אנחנו שמחים להרחיב את ענף המשקאות הקלים בישראל עם מותג פרימיומי הישר מסרי לנקה, בירת התה העולמית. Dilmah, מותג התה היחיד המציע תה קר אמיתי ממיצוי תה טבעי ומתכתב עם הטרנד העולמי לחוויה קולינארית, אותנטית ואיכותית".

בישראל, יפאורה תשיק את התה הקר של Dilmah, תה ירוק ותה שחור, בבקבוקים אישיים (350 מ"ל) ומשפחתיים (1 ליטר) ובשלושה טעמים: תה שחור ג'ינג'ר, לימון ודבשתה שחור אפרסקתה ירוק לימונית לואיזה כל מוצרי Dilmah  הינם ללא חומרים משמרים וללא צבעי מאכל.

מחיר ברשתות השיווק: 10 ₪ לבקבוק ליטר. 

צילום: סטודיו יפאורה

כדאי לדעת / Dilmah

מדובר בחברת תה בינלאומית מהמוכרות והטובות בעולם. היא הוקמה ע"י Merrill J. Fernando בסרי לנקה ב-1985 והפכה לאחת מיצרניות התה המוכרות בעולם, דוגלת באיכות ואותנטיות ומציעה מגוון רחב של סוגי תה. 

חליטות התה של דילמה מיוצרות מעלי תה טריים הנקטפים ידנית, אותם מגדלת החברה בסרי לנקה. למייסד היה חזון - להציע לצרכנים את התה הטוב ביותר באמצעות המחויבות לטעם של תה טרי וטבעי מעלי תה אמיתיים, לצד מטרה אתית, והיא האג'נדה שלו, להשפיע בדרך הומניטרית וסביבתית על הקהילה והמערכות האקולוגיות. הוא הקדיש את חייו למותג והפך אותו לאחד המותגים המרכזיים והמזוהים עם סרי לנקה. 

הוא זכה בין היתר בפרס נובל לשלום ב-2015 ובפרסים בינלאומיים על פועלו ותרומתו לחברה ולמדע. הוא נפטר השנה בגיל 94, ובנו מוביל את ניהול החברה. Dilmah הינה חברה משפחתית עם מעל ל-20,000 עובדים, כאשר לאחרונה הצטרף גם הדור השלישי לחברה.

החברה בעלת מחזור מכירות שנתי של מעל ל- 500 מיליון דולר ועם ייצור של מעל 5,500 טון תה בשנה. חליטות התה החם של Dilmah נמכרות ב-126 מדינות ברחבי העולם.

ב-3 שנים האחרונות עבר המותג מתיחה למשקאות התה הקר הטבעי, אשר נמכר ב-15 מדינות עם כוונה להתרחב למדינות נוספות בעולם.