פורינה

פורינה: מזון סופר פרימיום לחיות המחמד, מעתה גם בסניף הרשת הקרובה לביתך!

 

פורינה ONE, ממותגי הסופר פרימיום במזון לחיות מחמד המובילים באירופה ובארה"ב לישראל ## החתולה שלי לא המתינה שאפתח לה את השקית

 


יורם מארק-רייך

אתר כדאי לדעת

 

צילום: סטודיו אוסם

כ- 25% מבתי האב בישראל מגדלים חתול או כלב, ואנחנו ביניהם. הילדות שלי מטפחות את הכלבה הזערורית טוי, שזוכה ליחס של נסיכות, ואילו אני חי תחת צלה של החתולה החצי פרסית היפהפייה קיטי, שהבית הוא פחות או יותר שלה, לפחות כך היא חושבת.

רוב רובם של מי שמגדלים בביתם חתול או כלב מעניקים לחיית המחמד יחס של בן משפחה ובוחרים להעניק להם תזונה איכותית במטרה לשפר את איכות החיים ולהאריכם. מרבית הצרכנים בישראל מעדיפים לרכוש מזון מעובד ובכך לספק לכלב או לחתול תזונה מלאה ומאוזנת.

השוק הישראלי עובר בשנים האחרונות פרימיומיזציה משמעותית. נראה, שבעולם מזון לחיות מחמד, יש מעבר מצריכת מזון בסיסי למזון איכותי ועשיר יותר. עד היום, הצרכן הישראלי יכול היה למצוא מזונות באיכות גבוהה של סופר פרימיום (אחוזי חלבון גבוהים, רכיבים באיכות מצוינות ואחוזי שומן גבוהים) רק בערוץ המתמחה/בחנויות המחמד בלבד ולא ברשתות השיווק.

ממחקרים שביצעה, לאחרונה, פורינה ישראל עולה כי הצרכן הישראלי, המעוניין באיכות גבוהה לצד טעימות מצוינת,

פורינה, החברה המובילה בעולם לתזונת חיות מחמד, עם ידע וניסיון מצטבר של למעלה מ- 85 שנה, בדקה ומצאה שהצרכן הישראלי מבקש ליהנות מזמינות מקסימלית של מוצרי סופר פרימיום ומעוניין שכחלק מהצריכה השוטפת שלו יוכל גם לרכוש מוצרי מזון איכותיים, במקום הקנייה הקבוע שלו וזאת כחלק מסל הקניות השבועי לבית.

כעת ניתן למצוא את "פורינה ONE" בסופרמרקטים וברשתות השיווק. פורינה ONE הוא מותג מזון סופר פרימיום לכלבים ולחתולים, עם הבטחה לתוצאות מידיות לאחר 3 שבועות של שימוש מלא במוצרים (לאחר מעבר לצריכה מלאה):

בשבוע 1 – ניתן לראות עלייה ברמת האנרגיה המתבטאת בעלייה בערנות ובחיוניות.
בשבוע 2 – ניתן לראות מערכת עיכול בריאה יותר התבטאת ביציאות איכותיות יותר.
בשבוע 3 – ניתן לראות פרווה מבריקה וברק בעיניים.

סדרת מוצרי "פורינה ONE" לחתולים ולכלבים,, פותחה על ידי צוות וטרינרים מנוסה ועל ידי תזונאים מומחים ומכילה את הרכיבים האיכותיים ביותר לדוגמא – חלבון ממקור בע"ח (עוף/בקר/סלמון), שהנו חלבון בעל נעכלות גבוהה, כמרכיב ראשון, שומן כרכיב שני, מינרלים כרכיב שלישי וכן רכיבי תזונה נוספים מאיכות מצוינת. כל רכיבי המזון בסדרות המוצרים נבחרו בקפידה ועומדים בדרישות "מזון מלא" קרי מזון המכיל את כל רכיבי התזונה המתאימה לצרכי חיית המחמד בהתאם לגילה, בהתאם לגודלה (בכפוף למשקל) ובכפוף לרמת הפעילות הפיזית שלה.

סדרת מוצרי "פורינה ONE" מגיעה באריזות קטנות של 800 גר' להתנסות ראשונית, 1.5 ק"ג, 2.5 ק"ג, ו-3 ק"ג. לאריזות כולן יש סגירה חוזרת, המסייעת לשמירה על טריות המוצרים ולאפשר לצרכן הישראלי מקסימום נוחות.

ומהי חוות הדעת של חתולתנו קיטי?

אל הבית הגיעו 2 שקיות פורינה וואן לחתולים, האחת קטנה להתנסות, והשנייה קצת גדולה יותר לשימוש שוטף. השליח מסר לנו אותן ממש לפני שעמדנו לצאת מהבית. הנחנו אותן על הרצפה ויצאנו.

כשחזרנו, גילינו שקיטי לא המתינה לנו. היא הצליחה לנקב חור באחת השקיות בעזרת שיניה החדות, וזללה להנאתה. בימים הבאים מילאנו צלוחית אחת של אוכל בפורינה וואן, וצלוחית שנייה באוכל היבש הרגיל שאנו מאכילים אותה. התוצאה: קיטי בחרה בפורינה וואן, ודרשה עוד. הצלחת השנייה נותרה מלאה...

ניתן להשיג את פורינה ONE ברשתות השיווק בכל רחבי הארץ.

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.