לעבור את הקיץ עם גלידות נסטלה החדשות

לעבור את הקיץ עם גלידות נסטלה החדשות

טילון Extreme עשיר בטעמים עם מטבע שוקולד לבן, קראנץ' פופקורן וקרמל מלוח ## שלגון שוקולד Milka ## שרבט שהוא גרסה קפואה למשקה האנרגיה XL ## בקיצור, אפשר להתחיל את הקיץ...


יורם מארק-רייך

אתר כדאי לדעת


צילומים: סטודיו אסם

הקיץ כבר כמובן, כבר די מזמן, אבל זהו קיץ אחר. לא כמו אלה שקדמו לו. נכון שחופי הים מתמלאים, אבל לא כמו בשנה שעברה. נכון שהשמש לוהטת, אבל אנחנו פחות נלהבים לקראתה. מגפת הקורונה מאיימת עלינו, ונראה שבתקופה הקרובה את מסיבות הקיץ בים יחליפו מסיבות המרפסת והחצר הסמוכה לבית.

לפחות, יש גם חדשות טובות: גלידות חדשות של נסטלה!!!

גלידות נסטלה ממשיכה את החדשנות וההשקות החדשות ומרחיבה את סדרת טילוני Extreme, סדרת קרנאץ' ולה קרמריה. כמו כן, מציעה חדשנות עם שלגון המבוסס על שוקולד Milka ואוריאו. לצד זאת, ממש מעכשיו על המדפים: שלגון XL energy drink שהוא ממש שלגון אנרגיה.

בקטגוריית הפינוק: Extreme אמריקה, טילון וניל עוגיות עם ליבת אוריאו עשירה ומטבע שוקולד לבן בתוספת עוגיות. קראנץ' פופקו, קראנץ' גלידת וניל עם ריפל קרמל מלוח ותוספת פופקורן מתוק בציפוי. מאגדת שלגון Milka, גלידת שוקו-וניל בציפוי שוקולד מילקה עם פצפוצי אורז, ומעתה שלגון אוראו אשר ניתן לרכישה גם במאגדות.

בנוסף לכך, מפתיעה השנה גלידות נסטלה עם שלגון XL Energy Drink, שרבט בצורת קונוס המכיל את תמצית משקה האנרגיה XL ומספק את אותה האנרגיה האהובה שיש בפחית. מעתה, יוכלו צעירים, לא רק ליהנות מחידוש הכוחות אותו מעניק המשקה, אלא גם בצינון קיצי מרענן ומספק.


כדאי לדעת:

בקטגורית החבילות לבית: לה קרמריה שוקו וניל, גלידות שוקולד וניל מופחתת סוכר ושומן וללא מדבקות אדומות.הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.