ד"ר פישר אולטרסול: סטיק הגנה לפנים למבוגרים ולילדים

ד"ר פישר אולטרסול: סטיק הגנה לפנים למבוגרים ולילדים

חדש! סטיק הגנה לפנים למבוגרים ולילדים # בעל הגנה גבוהה במיוחד SPF50+

צילומים: יעל האן

בכל פעם שאני מגיע אל רופא העור שלי, הוא בודק לי היטב את המצח, האף והפנים בכלל, ומזהיר אותי שאני חייב להימנע ככל האפשר ממגע עם השמש, וכשאני יוצא החוצה - חובה עליי לחבוש כובע ולמרוח קרם הגנה על הפנים.

עם השנים הולכת וגוברת המודעות בקרב הציבור לחשיבות ההגנה מפני השמש. חשיבות זו מקבלת משנה תוקף כאשר מדובר באזורים החשופים לשמש לאורך כל השנה, למשל עור הפנים. כ-70% מנזקי השמש נגרמים כתוצאה מחשיפה יומיומית לשמש, ולאו דווקא בים ובבריכה. החשיפה לשמש מעודדת את הזדקנות העור, יוצרת קמטים וכתמים.

הנזקים המצטברים הללו מצטרפים גם לנזקים המידיים שחשיפה מוגברת לשמש גורמת, כמו אדמומיות ואף כוויות ושלפוחיות.

בנוסף לכל אלה, קרינת UVB גורמת נזקים ל-DNA בשכבות העור העליונות, מעלה את הסיכון להתפתחות סוגי סרטן עור, וביניהם סרטן המלנומה הקטלני וכן נזקים נוספים בעתיד.

לקראת קיץ 2020, מרחיבה ד"ר פישר את סדרת אולטרסול ומשיקה סטיק הגנה לפנים בעל הגנה גבוהה במיוחד של SPF50+. הסטיק החדש מיועד לשימוש על עור הפנים, הצוואר והמחשוף. התכשיר בעל הגנה גבוהה מאד, נוח לשימוש וקל לנשיאה בתיקים קטנים ואפילו בכיס – כך שניתן לעשות בו שימוש לעיתים תכופות ולאורך כל שעות היום. זאת בהתאם להמלצת משרד הבריאות לחדש מריחה בכל שעתיים. בנוסף, מעוצב התכשיר כך שניתן יהיה למרוח אותו בקלות על גבי כל אזורי הפנים, האף, מאחורי האוזניים והצוואר. 

 

אולטרסול סטיק הגנה לפנים מושק בשתי גרסאות: סטיק שקוף למבוגרים וסטיק שקוף בגרסה מיוחדת לילדים בניחוח מלון. שני המוצרים ללא פראבנים, עמידים מאוד במים, שקופים ואינם משאירים סימנים. הסטיק מעניק לעור לחות ל-24 שעות למראה בריא וחיוני. הסטיק עבר את מבדק סנסטיב המעיד על התאמה לבעלי עור רגיש, היפואלרגני, ונבדק דרמטולוגית. 


חשוב לציין, כי ילדים רגישים לקרינת השמש פי כמה מאדם מבוגר.


חלק ניכר מהנזקים לעור נגרמים לפני גיל 18, ואלה ילוו אותם לאורך כל חייהם. על כן, חשוב להגן על עור הילדים עוד בתקופת הילדות.


אולטרסול קידס, סטיק הגנה לפנים לילדים. מחיר: 49.9 ₪ 

אולטרסול סטיק הגנה לפנים למבוגרים. מחיר: 49.9 ₪

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.