ההצלחה הבינלאומית נוחתת בקריות: SOFWAVE™

ההצלחה הבינלאומית נוחתת בקריות: SOFWAVE™


המכשיר לטיפול בקמטים שצבר פרסים בינלאומיים יוקרתיים הושק לראשונה בישראל בקליניקה של ד"ר טל נחליאלי, מומחה לכירורגיה פלסטית, בעל מרפאה פרטית בקריית ביאליק ## זהו מכשיר חדשני להרמת גבות וסנטר, ומיצוק עור הפנים והצוואר בטיפול אחד בלבד

דינה רפאל

אתר כדאי לדעת

טיפול במכשיר סופוויב. צילום יחצ

מראה, ובפרט מראה הפנים, מעסיק אותנו לא רק בגילאים המתבגרים, בכל גיל. האפשרות לקבל טיפול טכנולוגי מתקדם כבר נמצאת בהישג יד, והיא נגישה לא רק לשחקנים ולדוגמני צמרת, אלא היא במרחק לא רב, הכי קרוב שאפשר לבקש, וללא צורך לנדוד לתל אביב. 

הקליניקה של ד"ר טל נחליאלי, מומחה לכירורגיה פלסטית, נמצאת בלב שכונת מגורים, והיא מוקפת חצר ירוקה ומזמינה עם חניה בשפע. את פני קיבלה מרגלית אביב שטיפלה בי במקצועיות רבה. לאחר סדרת היערכות והכנה קצרה היא החלה בשיטתיות טיפול שנמשך כחצי שעה במכשיר המהפכני סופוויב. התוצאות ניכרות בתחושה של הפנים, אבל לא רק. ניתן להבחין כבר במיצוק של הפנים, וזו רק ההתחלה, השבועיים הבאים יעמיקו את תוצאות הטיפול וישפרו את המראה לצעיר יותר. 

למה המכשיר סופוויב הוא מכשיר מהפכני? כי את התוצאות, כך מבטיחים לנו, ניתן לקבל בטיפול אחד. בקליניקה מוכנים לחתום שהתוצאות נשמרות לפחות שנתיים. לדבריהם, ה- FDA שבחן ואישר את המכשיר, קבע שטיפול אחד מספיק.

מרגלית אביב. צילום: אתר כדאי לדעת

SOFWAVE (סופוויב), היא חברה ישראלית המייצרת מכשור רפואי לטיפול בקמטים, חידוש, מיצוק ושיפור עורהפנים והצוואר, פיתחה טכנולוגיה פורצת דרך בעולם הרפואה האסתטית ומשיקה לראשונה בישראל את המכשיר החדשני שהושק לראשונה בארה"ב בדצמבר 2019, ומאז הספיק לזכות באהדת מובילי הדעה והרופאים המומחים מהתחום.

לפני-אחרי שימוש במכשיר סופוויב. צילום: יחצ

מטרת המכשיר החדש למצק את עור הפנים והצוואר, להרים את הגבות והסנטר, לשפר את נראות העור בפרוצדורה לא פולשנית, בטיפול אחד בלבד! וללא זמן החלמה נדרש.

טכנולוגיית האנטי-אייג'ינג של המכשיר SUPERB™ - Synchronous Ultrasound Parallel Beam מבוססת קרני אולטרסאונד ומאושרת ע"י ה-FDA למיצוק עור הפנים והצוואר, ולהרמת הגבות והסנטר, היא פרי פיתוחה של חברת סופווייב הישראלית.

מכשיר אולטרסאונד סופוויב. צילום: יחצ

המכשיר שכבר הספיק לצבור פרסים בינלאומיים יוקרתיים, הכרה מרופאים מומחים בינלאומיים שמשתמשים בו לטיפול בקמטים ולהרמת גבות וצוואר, מגיע לישראל ויושק לראשונה בקליניקה של ד"ר טל נחליאלי - מומחה לכירורגיה פלסטית, בעל מרפאה פרטית בקריית ביאליק, העוסקת בכל תחומי הכירורגיה האסתטית.

המכשיר החדש פועל על אנרגיית אולטרסאונד העוברת במדויק דרך שכבת העור החיצונית, מחממת בטמפרטורה הנכונה ביותר את רקמת העור במרכז הדרמיס, בעומק 1.5 מ"מ ובכך מונעת פגיעה ברקמות שומן, עצבים וכלי דם.

איזורי הטיפול בדרמיס נחשפים לפולסי אולטראסאונד בעוצמה גבוהה, אשר מחממים את איזורי הטיפול לטמפ' של 65-70C ͦ. חימום מבוקר זה מייצר סטימולציה יעילה הגורמת לעור לייצר כמויות משמעותיות של קולגן ואלסטין כשהתוצאה הסופית היא מיצוק והידוק העור, הסרת קמטים, הרמת גבות וצוואר ועיצוב קוהסנטר. במקביל מנגנון הקירור המשולב במכשיר, הנקרא SOFCOOL™, מגן על שכבת העור העליונה ומבטיח שלא ייגרם נזק לשכבה החיצונית של העור. שילוב ייחודי זה של סטימולציה של הדרמיס לייצור יעיל של קולגן ואלסטין והגנה על השכבה החיצונית של העור מבטיח את יעילות הטיפול ואת רמת הבטיחותהגבוהה שלו.

לפני-אחריי שימוש במכשיר סופוויב. צילום: יחצ

סופווייב ביצעה ומבצעת מספר רב של מחקרים קליניים עם מאות מטופלים כדי להוכיח את היעילותוהבטיחות של המוצר. מחקרים קליניים אלה בוצעו ומבוצעים ע"י מנתחים פלסטיים ודרמטולוגים מובילים בארה"ב ובאירופה.

ניסויים אלה שימשו בין היתר לצורך קבלת אישורי FDA למוצר ולהמשך פיתוח אפליקציות נוספות כמוטיפול לא חודרני בצלוליטיס, צלקות אקנה ומיצוק העור בברכיים ובזרוע- כל זה באפליקציה לא חודרניתוללא השבתה של המטופל/ת.

הטיפול החדשני מייעל את תחום הרפואה האסתטית ומציע טיפול פשוט, מהיר ולא פושלני הנעשה בפגישה אחת או שתי פגישות. יעילות הטיפול ובטיחותו אינם תלויים בצבע עור, איכותו וסוגו ומעניק תוצאה אפקטיבית לאורך זמן של מתיחת העור, ללא זמן החלמה או אדמומיות לאחר הפרוצדורה.

לדברי ד"ר סוזן קילמר, דרמטולוגית, מומחית לרפואת עור, בעלת מרכז רפואי לטיפולי לייזר וניתוחי עור בצפון קליפורניה, ארה"ב, המטפלת בשיטה כבר למעלה משנה: "זהו הטיפול המומלץ שלנו, וראינו אותו עובד עם כל סוג של מטופל עד כה. הטיפול מסתיים בפרק זמן קצר יותר ולמטופלים יש תוצאות טובות. זו טכנולוגיה מנצחת."

עלות הטיפול בישראל נעה בין 6,000 ל- 8,000 שקלים.


לתיאום טיפולים:

ד"ר טל נחליאלי, מומחה לכירורגיה פלסטית. 

קרן קימת לישראל 68, קריית ביאליק. טלפון: 077-9975798