שר פיטנס: סניף חדש בשכונת רוממה

שר פיטנס: סניף חדש בשכונת רוממה 

הסניף ה-11 של רשת שר פיטנס נפתח בשכונת רוממה החדשה בחיפה ## מתחם האימונים המשתרע על פני 1300 מ"ר, הינו נקודת ציון מרגשת עבור שר סנדה שחוזרת לעיר הולדתה, בדיוק למקום בו עבדה בתחילת דרכה ## חיפה (שוב) על המפה 

אתר כדאי לדעת 

צילומים: משה מעוז

"מאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי לרקוד...", מספרת שר סנדה. "ברגע שהמוזיקה מתנגנת, הגוף שלי זז מעצמו. הופעתי בכל האירועים המשפחתיים מגיל מאוד צעיר. בבית הספר היסודי העברתי את כל ההרקדות, ולימדתי את כל הבנות לרקוד. בכל פעם שנתקלתי ברקדניות, הייתי בוהה בהן כמהופנטת. כשגדלתי והתחלתי להופיע, נרדמתי בשיעורים כי הופעתי בלילות. אבל הייתי חורשת לפני מבחנים ומוציאה ציונים מעולים."

"מאז ומתמיד הייתי פרפקציוניסטית. המוטו שלי הוא שתמיד צריך להגיע אל התוצאה הטובה ביותר. אם זה לא מושלם, לא עושים."

שר נולדה בחיפה. בעת שמלאו לה עשר, התגרשו הוריה, והיא נדדה בין בתי ההורים אל ביתם של סבה וסבתה. התאווה שלה לריקוד הביאה אותה ללמוד בגיל העשר'ה אצל מורים מקצועיים בתל אביב, ואת מה שלמדה שם, יישמה בחיפה ובקריות, בסדנאות שפתחה במתנ"סים ובמכוני כושר.

עם השנים היא הפכה לאימפריה, והמותג הקרוי על שמה, 'שר פיטנס', מוכר בכל רחבי המדינה. בשישי האחרון נפתח הסניף ה-11 של רשת 'שר פיטנס', בארוע מרשים שהתקיים בסניף החדש, בקומה הרביעית של המרכז המסחרי של רוממה, ברחוב אורן מס' 25, חיפה

אל ארוע ההשקה הגיעו עשרות רבות של אנשי תקשורת, סלבס ומובילים חברתיים. על ההפקה – משרד יחסי הציבור מספר 1 בחיפה והצפון, משרדה של לימור כרסנטי, שהיא ויד ימינה מירי אברהם, דאגו שכל האורחים המכובדים יזכו למקסימום הנאה ותשומת לב. 

הארוע התקיים על טהרת בופה בריאותי, כראוי למקום, וכלל מוזיקה ומינגלינג. נצפו בין האורחים מגיש הטלוויזיה צחי קומה, אירית רחמים, עידו ורותם חג׳ג וגם לאה שנירר, שגם היא חיפאית במקור, שהפליאה בריקודים עם שר ובנות הסטודיו. זוהי סגירת מעגל עבור שר, היות וזהו המתחם בו עבדה לראשונה כמאמנת כושר בתחילת דרכה. 

'שר פיטנס' היא רשת מתחמי בריאות שבזכותה זכתה המייסדת שר סנדה להיכנס לרשימת 30 האנשים המבטיחים בישראל לפי רשימת הדירוג של המגזין העולמי forbes. מתחמי הכושר שלה מורכבים משלושה אולמות, כאשר כל אולם מציע סוג אימון אחר: פונקציונלי, חדר כוח, אירובי וכל השיעורים הייחודיים לרשת, המותאמים לנשים בלבד ומתבצעים תחת הדרכה וליווי מבוקר של מאמנת מוסמכת. סניפי הרשת ידועים בעיצוב מודרני מושקע ויוקרתי המעניק חווית אימון שונה ויוקרתית. 

אדריכל הרשת, רמי ימין: "בסניף חיפה החדש משתקפת רשת שר פיטנס במיטבה, לאחר שנים של הקמות בכל הארץ הסניף הזה זוכה לעיצוב ותכנון ייחודי תוך שימוש בחומרים ייחודיים וחשיבה על הפרטים הכי קטנים. תושבות חיפה בהחלט יכולות להיות שמחות על הסניף הזה ובטח בהתחשב בעובדה שהוא הוקם בלב העיר ומתהדר בחניה בשפע." 

מנכ"ל הרשת, עידן מתי: "חברת שר פיטנס היא למעשה סטרטאפ בעולם הכושר, וכמו כל פריצת דרך בכל תחום הבשורה חייבת להיות מופצת. שמנו לעצמנו מטרה להיות בכל עיר בישראל ולהנגיש את הסטנדרט הגבוה שלנו לכל אישה בארץ. עכשיו גם חיפה על המפה ופנינו ליעד הבא." 

לימור כרסנטי, בעלת משרד יח"צ האחראי על השקת הסניף החיפאי: "שמחנו לחבור אל שר פיטנס לאירוע השקת המגה סניף החדש והמרהיב ברוממה החדשה ולהביא את המותג לתודעה בקרב נשות הצפון. אנו מאחלים לשר ועידן המשך הצלחה ואנרגיות טובות. ללא ספק נשות חיפה ייהנו מחוויית כושר יוצאת מן הכלל וממיטב האימונים בשיטת הכושר הייחודית של שר פיטנס."