נורוויג'ן קרוז ליין (NCL) בהפלגת בכורה מנמל חיפה

נורוויג'ן קרוז ליין (NCL) בהפלגת בכורה מנמל חיפה 

ספינה ענקית עוגנת כעת בנמל חיפה, והיא שייכת לחברת הקרוזים העולמית Norwegian Cruise Line (NCL) ## הוזמנתי לשם עם עוד עיתונאים לסיור היכרות וארוחת צהרים ## בהחלט גדול, בהחלט מרשים

יורם מארק-רייך 

אתר כדאי לדעת

הפלגת הבכורה של נורוויג'יאן אפיק מנמל חיפה, צילום: רחפן גיאודרונס5

חברת Norwegian Cruise Line (NCL), מהבולטות בתחום שייט הקרוזים העולמי, חגגה השבוע ציון דרך חדש, כאשר הספינה Norwegian Epic הפכה להיות הראשונה מבין 18 הספינות של החברה, לעגון בנמל חיפה.

האונייה מארחת עד  4,100 נוסעים ומשקלה 155,873 טון. היא תפליג מנמל חיפה לקרוז בן 11 יום לחמש מדינות כולל ישראל, קפריסין, יוון, טורקיה ואיטליה.

ניק וילקינסון, סגן נשיא אזורי של NCL לישראל, המזרח התיכון ואפריקה: "השוק הישראלי חשוב לנו מאוד, ואנחנו יודעים שהאורחים הישראלים שלנו כמהים מזה זמן רב לעלות על אניה שלנו בנמל חיפה. זוהי תחילתה של שותפות ארוכת שנים בין NCL והאזור. יתרה מכך, אנו עוד שמחים להודיע כי גם הספינה החדשה ביותר שלנו במחלקת הפרימה, Norwegian Viva, תעגון בחיפה ב-2025, מה שמאשרר את החשיבות של השוק הישראלי עבורנו ב-NCL".

צילום: משה מעוז

האירוע החגיגי צוין בטקס החלפת הצלחות המסורתי על גבי סיפון הספינה. עבור העיר חיפה זו בהחלט בשורה משמחת, בתקווה שאכן יגיעו לעיר אלפי תיירים נוספים עם כל ספינה שתעגון כאן.

לאחר הפלגת הבכורה מחיפה ב-15 בנובמבר, Norwegian Epic תציע מגוון הפלגות בני 10, 11 ו-12 ימים במהלך חודש דצמבר 2023 וכן במהלך החודשים מרץ ואוקטובר 2024, תוך שהיא גם עוגנת בנמל אשדוד, לפני עצירה בלימסול (קפריסין), רודוס (יוון), טורקיה, פטמוס, פיראוס (יוון), נאפולי, ליבורנו, ונציה (טריאסטה) וצ'יוויטווקיה (איטליה) וכן ספליט בקרואטיה.

צילום: אתר כדאי לדעת

מתחם הפרימיום The Haven ™ על גבי ה-Norwegian Epic עבר שיפוץ נרחב בסוף שנת 2020, והוא מכיל 75 סוויטות משודרגות ומעוצבות מחדש, כולל מסעדת The Haven, אזור הבריכה והשיזוף. 

למעשה, זו הספינה הראשונה של החברה שהציגה בשנת 2010 את הקונספט היוקרתי של ספינה-בתוך-ספינה עם שירותים פרטיים וייעודיים לאורחי המתחם ויחידות אירוח יוקרתיות ביותר על הסיפון. גם כיום, Norwegian Epic מציעה את אחד ממתחמי הפרימיום הגדולים ביותר בצי האוניות של NCL.

צילום: אתר כדאי לדעת

עוד הודיעה החברה כי Norwegian Viva, הספינה החדשה ביותר שלה והספינה השנייה במחלקת פרימה פורצת הדרך שלה, תציע הפלגות מדהימות מאיסטנבול, חיפה ופיראוס (אתונה) בקיץ 2025. קרוזים בני -9 ו-10 יום יבקרו בנמלי הים התיכון, כולל אתונה (פיראוס), מיקונוס וסנטוריני ביוון, קוסאדסי בטורקיה וכן אלכסנדריה ופורט סעיד במצרים.

וזה לא הכול. NCL תהיה חברת הקרוזים היחידה שתציע הפלגות בין איסטנבול לחיפה ושייט במזרח הים התיכון, באביב ובסתיו 2025. 

צילום: אתר כדאי לדעת

כדאי לדעת /  נורוויג'ן קרוז ליין

נורוויג'ן קרוז ליין, על 54 שנות פעילותה בתחום השיט, הובילה למהפכה בענף כשהציעה לאורחיה חופשה בסגנון Feel Free, בה כל נוסע רשאי לבחור מתי, איפה ועם מי לאכול, כיצד להתלבש ואיך לבלות כל דקה מחופשת החלומות המושלמת. 

כיום, הצי של 18 אוניות החברה מפליגה ליותר מ- 300 יעדים מובילים ברחבי העולם, כולל האי הפרטי של החברה בבהאמה, ויעד הנופש הבלעדי של החברה בבליז. 

נורוויג'ן קרוז ליין גם מזמינה את אורחיה ליהנות ממבחר רחב של הופעות בידור זוכות פרסים, מסעדות עטורות שבחים ומגוון אפשרויות לינה מותאמות לכל סוג הנוסעים, כולל מתחם ה-HAVEN היוקרתי עם סוויטות מפוארות, מסעדות ובריכות פרטיות, שירות קונסיירז' ובאטלר אישי.


צפו בסרטון של הנורוויג'יאן פרימה בנמל חיפה. צילום: גיאודרונס 

 https://drive.google.com/file/d/1ghDMI82dr44N_HWfO51Y86te-hQ39FsE/view?usp=drivesdk