עופר הקריון: נפתח סניף דגל של המותג הבינלאומי NINE WEST

המותג הבינלאומי NINE WEST פתח סניף דגל בקניון עופר הקריון בהשקעה של כ-600 אלף ₪ ## השקת הסניף תיערך לקהל הרחב ביום חמישי 01.06.23 בשעה 17:00, קומת שדרת עופר ## לרגל הפתיחה יינתנו הטבות ביום האירוע.

דינה רפאל

אתר כדאי לדעת 

צילום: באדיבות ניין ווסט

המותג הבינלאומי ניין ווסט פתח השבוע סניף דגל בקניון עופר הקריון, מקבוצת קניוני עופר, בהשקעה הנאמדת בכ-600 אלף ₪. הסניף החדש משתרע על שטח של כ 60 מ"ר, ומעוצב על פי הקונספט החדש של רשת NINE WEST העולמית. 

הסניף החדש יציע את קולקציית הקיץ החדשה: קיץ 2023 הכוללת מגוון רחב של נעלים ותיקים לנשים, בין הייתר: סנדלים, נעלי עקב, סניקרס, נעלי ספורט, מוקסינים, כפכפים, תיקים מעוצבים, ארנקים ועוד, במחירים הנעים בין 350 ₪ עד1000 ש"ח. 

צילומים: שי ארבל

אלמוג שרעבי, מנכ"ל המותג ניין ווסט בישראל: "קיבלנו החלטה להתרחבות כוללת של המותג ניין ווסט בישראל שנמצא במגמת צמיחה מתמדת, בהתאם לאסטרטגיית המותג העולמית מתוך רצון להמשיך ולתת ללקוחות חווית קנייה יוקרתית בינלאומית עם דגש על שירות פרסונלי."

"החלטנו לפתוח חנות דגל לתושבי צפון הארץ, ובחרנו בקניון עופר הקריון הנחשב למוביל ולגדול בצפון, אליו מגיעים מכל האזור". 

השקת הסניף תיערך לקהל הרחב ביום חמישי, 01.06.23 בשעה 17:00, קומת שדרת עופר. 

לרגל הפתיחה יינתנו הטבות ביום האירוע.

כדאי לדעת / NINE WEST  

זהו מותג אופנה בינלאומי המתמחה בתחום ההנעלה והאקססוריז לנשים, שנוסד בניו יורק בשנת 1978 ומאז פרוס בכ-80 מדינות ברחבי הגלובוס. בשנת 1999, קבוצת בריל (שהיא בעלת מותגים כמו: גלי, טימברלנד, לי קופר, נאוטיקה, אימפורים ועוד) רכשה את הזכיינות על הרשת בישראל ומאז פתחה 31 סניפים בכל רחבי הארץ.