מורן שורצברד: סדנת רוקחות טבעית

מורן שורצברד: סדנת רוקחות טבעית 

מלון La Cappella אירח את 'מחוברות לחיפה' בסדנת רוקחות טבעית של מורן שורצברד, רוקחת הקוסמטיקה הטבעית בעבודת יד ## הגענו, השכלנו, רקחנו ויצאנו עם תכשירי טיפוח מפנקים במיוחד לחורף


אתר כדאי לדעת

דינה רפאל

צילומים: אתר כדאי לדעת

לפני כחמש שנים גילתה מורן שורצברד את סודות הקוסמטיקה הטבעית, ומאז היא רוקחת תכשירים לטיפוח הגוף והפנים. תחילה, רקחה וחילקה דוגמיות לכל הסובבים אותה וגם לעוברי אורח. עד מהרה התגובות שקיבלה עזרו להבין את ערכו של המוצר שהיא מייצרת. ומשם הדרך לסדנה היתה קצרה. המשתתפים בסדנה רוקחים בעצמם תכשירים, על פי מתכון מדויק. 

מורן רוקחת ומלמדת בסדנה את יתרונות התכשירים הקוסמטיים הטבעיים. שמנים ארומתרפיים, בשילובים שונים לפי העדפה אישית של הריח. כך למשל, שילוב מומלץ הוא הלבנדר שהולך עם הכול! הלבנדר ידוע בסגולותיו להרגעת העור. תוספים רבים הוצגו לבחירה כתוספת. למשל, אשכוליות. זה מעורר ומרענן, טוב להצטננות וכאבי ראש, משפר מצב רוח ועוד. אני אישית העדפתי את התפוז המתוק, הידוע בסגולותיו להרגעה ולעידוד השקפה חיובית, זרימת דם מחיה את העור ומחדשת תאים. 

את הרכיבים הרבים ניתן להשיג בחנויות הטבע השונות, וחלקם אף על מדפי הסופר. כך למשל תמצאו את שמן האבוקדו, שמן שקדים ושמן ענבים. השמן הארומתרפי הנרקח עם הדרים הוא פוטוסנטטיבי, אסורה חשיפה לשמש כ-12 שעות לאחר השימוש. בקיצור תכשיר נפלא להתמודד עם בעיות התייבשות העור בחורף. 

בסדנה שהתקיימה השבוע במלון לה קאפלה, רקחנו שני מוצרים, הנחוצים לעונת החורף: חמאת שפתיים ושמן גוף ארומתרפי. חמאת השפתיים ניתנת לשילוב עם צבע טבעי והופכת במהרה לשפתון בריא, המתאים לכל שעות היום, ומגן על השפתיים מהתייבשות.

וכך, בסינרים של מורן קוסמטיקה טבעית, חזרנו כולנו לימי המעבדה בתיכון, רקחנו את השפתון. לאחר מדידות ושקילות חיממנו בבון מארי את הצנצנת לחמאה שהפכה נוזלית, התקררה והפכה לשפתון המזין בצבע שבחרנו. שפתון ממוצרים טבעיים, חמאות שונות, שמנים וגם ויטמין E המזינים ומרככים את עור השפתיים. 

סדנאות רוקחות טבעית בהזמנה אישית

לאתר של מורן קוסמטיקה טבעית

 כתובת מייל: moran.sh.natural@gmail.com

טלפון לתיאום: 052-4514360

מורן שורצברד: קוסמטיקה טבעית בעבודת יד 


טקסט לדוגמא