תרומה מלב אל ל"ב

תרומה מלב אל ל"ב


גם השנה "קשת טעמים" גייסה 200,000 שקלים בקמפיין התרמה עבור עמותת ל"ב להילחם ביחד למען ילדים חולי סרטן ומשפחותיהם

אתר כדאי לדעת

אשת היח'צ לימור כרסנטי עם מנהלי העמותה ברנרד זיטוק ומוטי וגנר. צילומים: שרה איקו

כמידי שנה הנהלת רשת "קשת טעמים" ועובדיה נרתמו למסע התרמה ענק למען ילדים חולי סרטן של עמותת ל"ב להילחם ביחד. גם השנה על אף תקופת הקורונה וחרף קשיים לוגיסטיים רבים, החליטו בעלי הרשת ליאת ואריאל לכט להמשיך במסורת ההתרמה למען העמותה. 

בקמפיין גוייסו 200,000 שקלים אשר נתרמו לטובת העמותה ואלו ימומשו לטובת המשך פעילויות העשרה ורווחת הילדים החולים מהמחלקה ההמטו-אונקולוגית בבי"ח רמב"ם ומשפחותיהם.

בשבוע שעבר נמסר הצ'ק להנהלת העמותה במשרדי חברת "קשת טעמים" בעכו.

ברנרד זיטוק, אריאל וליאת לכט, מוטי וגנר. צילום: שרה איקו

יו"ר העמותה ברנרד זיטוק ומנהל הפרויקטים מוטי וגנר דיווחו בהתרגשות כי זו השנה החמישית שליאת ואריאל לכט מסייעים לעמותה ללא לאות והעניקו להם פסלון הוקרה עליו חרוטות מילים אלה:"ליאת ואריאל לכט - משפחת "קשת טעמים" יקרים ואהובים כולם! אתם אי של שפיות בים של טירוף בו אנו חיים, ידיכם המושטות ונדיבותכם, מהווים בסיס איתן לפעילויות העמותה שלנו שבאות לידי ביטוי מוחשי בתקופה האחרונה. מי ייתן וירבו כמותכם!!!"

מוטי וגנר וברנרד זיטוק מנהלי העמותה. צילום: שרה איקו

עמותת ל"ב היא עמותה ללא מטרות רווח, וכל העוסקים במלאכה עושים זאת בהתנדבות מלאה. כל הכנסות העמותה הן קודש לילדים חולי סרטן ומשפחותיהם. 

על יחסי הציבור: מירי אברהם ולימור כרסנטי ממשרד היחצ של כרסנטי, שגם הוא מעניק את שירותיו לעמותה בהתנדבות מלאה, מתוך הוקרה ורצון לסייע למטרה החשובה.