סטודיו  KTC חוגג שנה!

סטודיו  KTC חוגג שנה! 

סטודיו הפיטנס KTC מציין שנה להקמתו ## משפיעני הרשת ודמויות בולטות מהתקשורת הוזמנו לחגוג עם מאמנת הכושר קים טל כהן, שהיא הבעלים של הסטודיו ## ככה זה, כשהכושר פוגש את האושר, כי מובטח פאן, פאן, פאן – לצד בריאות וגוף חטוב

אתר כדאי לדעת

צילומים: אתר כדאי לדעת 

קים טל כהן הבעלים של סטודיו הבוטיק KTC ציינה במוצ"ש שנה לפעילותו, והיא נחושה יחד עם צוות המאמנות שלה להמשיך ולסחוף עוד נערות ונשים מחיפה והקריות לסצנת הבילוי והכושר הייחודית המוענקת בסטודיו. 

החגיגה היתה גדולה ומלאה באנשים (ובעיקר בנשים יפות וחטובות בנות כל הגילאים), עם כיבוד עשיר, שתייה קלה ואלכוהול, די.ג'יי שנתן בראש, אווירה צוהלת והבזקי מצלמות. 

על היח"צ הופקד משרדה של לימור כרסנטי, והיא יחד עם מנכ"לית המשרד, מירי אברהם, דאגו שכל הנוכחים יהיו עם חיוך על השפתיים ותחושה טובה. 

קים היא רק בת 24, אבל הרזומה שלה מרשים. היא אהבה כל חייה ספורט וכושר, שירתה 3 שנים כלוחמת במשמר הגבול וכמפקדת ברמאללה, וכיום היא אוחזת בשלל תעודות אימון והכשרה של מכון וינגייט.

"כשהשתחררתי מהצבא עליתי במשקל והתמודדתי עם עודף של 17 קילו, היה לי קשה עם זה, גם פיזית וגם נפשית, אבל הפכתי את הקושי לאתגר. לקחתי את עצמי בידיים ותוך 3 חודשים התחטבתי, עם תזונה נכונה בשילוב אימונים בכוחות עצמי. זה השלב שבו הבנתי שמצאתי את הייעוד שלי והלכתי ללמוד באופן מקצועי, התחלתי לאמן לפני 3 שנים ובדיוק לפני שנה הקמתי את הסטודיו." 

צילום: אתר כדאי לדעת 


המקום מציע מתחמי כושר ייעודיים, הכוללים מגוון סוגי אימונים: תחנות, כוח, פונקציונלי, עיצוב-חיטוב, קנגו ג'אמפ, קיקבוקסינג, פילאטיס מכשירים, יוגה ועוד. זאת לצד בר שייקים טריים ע"ב חלבון המוגשים במקום. האימונים מתקיימים בקבוצות קטנות עם יחס אישי ומקסימום אנרגיות, כמו בתחושה של בילוי משותף במועדון.ישנם גם אימונים אישיים או זוגיים בהתאמה אישית.

סקאלת הגילאים לאימונים רחבה: מגילאי 10 ועד גילאי הזהב. הפעילות מתקיימת לאורך כל ימי השבוע, למעט שבתות, וניתן להירשם בקלות במערכת אונליין. קים: "זהירות, ההתמכרות מובטחת!" 

טלפון: ‎052-7555285 

סטודיו פיטנס KTC. הדשנים 3 חיפה (צמוד לביג קריות)