ישראדון: לקראת חגיגות נובי גוד וכריסטמס

ישראדון: לקראת חגיגות נובי גוד וכריסטמס 

לרגל נובי גוד וכריסטמס 2022 שבפתח, לובשות חנויות רשת ישראדון אווירת חג אותנטית עם שלל מוצרים המתאימים לחגיגות ## ביקרנו בסניף שברחוב הנביאים 24 בשכונת הדר בחיפה 

אתר כדאי לדעת

צילומים: אתר כדאי לדעת

בלב שכונת הדר, ברחוב הנביאים 24 פועל מזה שנים רבות סניף של רשת חנויות ישראדון, רשת שמציעה מגוון רחב של מוצרים בשלל גדלים ובצבעוניות מפנקת, על מנת לאפשר חגיגות מושלמות. ההיצע כולל קישוטים, מתנות ואקססוריז. 

הסניף פונה בעיקר ללקוחות מחבר העמים, והוא כולל בין השאר עשרות מדפי ספרים בשפה הרוסית, ואף לא ספר אחד בעברית. אבל הקהל הרחב יכול למצוא שלל מוצרים אחרים, ביניהם קישוטים לעץ חג המולד כמו עצי אשוח בשלל גדלים כדורי בדולח, סוכריות, תוויות, פנסים, אצטרובלים, בובות רווה מיוחדות, עניבות, משקפי סנטה קלאוס, כדורי שלג, שלטי סנטה מעץ, בובות קרמיקה לבושות בביגוד ההולם את החג, פנסי נעים עם סצנות חג המולד, ועוד...

המחירים מגוונים, וניתן למצוא מוצרים ומתנות החל מ-20 ₪ ומעלה.

חברת ישראדון הינה היבואנית הבלעדית של מותגי יוקרה ואיכות מאירופה בתחום הבית הצעצועים והמשחקים .בין המותגים אותם היא מייבאת ניתן למצוא את: Carmani, Lanka Cade, Cubika, Souvenir Art, Castor Land, Orange Toys ועוד. 

לחברה רשת מונה 11 חנויות הפרוסה ברחבי הארץ תחת השם ישראדון ואתר בית בשם souvenir. החברה גם מתמחה ביבוא מוצרים ייחודים מחבר העמים כמו שאלים מקשמיר, כלי הגשה מעץ ייחודיים, טקסטיל ברמת גימור גבוהה ועוד. בתחום הצעצועים והמשחקים, שמים דגש על  צעצועי עץ אקולוגיים, בובות פרווה ייחודיות, ועוד, כאשר כל הצעצועים הינם בעלי תווי תקן אירופאים וישראלים מחמירים. 

כדאי לדעת: 

מותג הדגל אותו מייבאת ישראדון, הינו מותג Carmani: חברת CARMANI נוסדה בתחילת המאה ה 20 ע“י משפחת פרסטון הפולנית. 

אב המשפחה קרמני פרסטון היה איש החברה הגבוהה, שהאמין שעם התפתחותה של המהפכה הטכנולוגית, האומנות יכולה להיות נגישה לכל אדם.

עם הרבה תעוזה ואומץ, קרמני הקים את חברת CARMANI. עיקר ההתמחות של החברה היה אביזרי עיצוב לבית וכלים מעוצבים לשולחן האוכל.

אנשי החברה הגבוהה קישטו את בתיהם עם אגרטלי CARMANI, הגישו אוכל על כלי ההגשה של carmani. גם בתי אופנה, סלוני בוטיק וחנויות יוקרה נחשבות בחרו את מוצרי CARMANI לעיצוב עסקיהם.

עם תחילתה של מלחמת העולם  המשפחה עזבה לאוסטרליה. בת המשפחה ונסה קרמני המשיכה ופיתחה את המותג מהיבשת הרחוקה. 

בסוף המאה ה 20 חברת HANIPOL זיהתה את האיכות, העידון והפוטנציאל של חברת CARMANI ורכשה את מניות החברה וכיום החברה הינה הבעלים של המותג.

אתר: WWW.SOUVENIR.CO.IL